Sport & Fun - gry i zabawy sportowe idealne na wakacje!

O tym, że gry planszowe są świetną formą rozrywki dla calej rodziny nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Latem jednak raczej szkoda nam czasu na siedzenie w domu i presuwanie pionków po planszy. Z drugiej strony nie zawsze mamy możliwość wyjechać gdzieś na wakacje i naszym milusińskim czasami nawet latem się nudzi. Dziś chcę wam pokazać jeden z naszych sposobów na letnią nudę i ciekawą formę aktywności dla dzieci i dorosłych - seria gier i zabaw Sport & Fun od Alexander Toys.


Seria gier Sport & Fun  od Alexander Toys to podwórkowe gry i zabawy, jakie pamiętamy z własnego dzieciństwa, tyle że w nowoczesnej formie. Kolorowe, estetycznie wykonane elementy z drewna i plastiku zamknięte są w poręcznych kartonikach z uchwytami (niczym walizeczki). Aż zachęcają, by za nie chwycić i zabrać ze sobą na wycieczkę nad jezioro, do lasu czy po prostu do ogrodu albo na podwórko.


Nie będę się wcale silić na doszukiwanie się wad tych gier. To zdecydowanie jedno z fajniejszych naszych odkryć tych wakacji, jeśli chodzi o produkty dla dzieci!

Seria Sport & Fun to sposób na nudę i odciągnięcie dzieci od bajek i gier komputerowych, na pokazanie im jak fajne mogą być zupełnie proste zabawy i jak wiele emocji mgą dostarczać, a także na ciekawe spędzanie czasu w czasie wakacji, kiedy nie mamy możliwości wyjechać z dziećmi.

Te proste gry i zabawy, które odkrywamy na nowo razem z naszymi pociechami to również świetny sposób na rodzinne spędzanie czasu, ale też niebanalne urozmaicenie imprezy - dorośli także mogą się podcas tych gier doskonale bawić!

Dla kogoś, dla kogo tak, jak dla mnie sport i wysiłek fizyczny nie kojarzył się raczej nigdy z niczym przyjemnym, rzut dyskiem czy rzut podkową może okazać się całkiem fajnym pomysłem na aktywność fizyczną. Dzieciom te zabawy również zapewnią dbałość o kondycję fizyczną i rozwój ogólnoruchowy.

Wśród 10 gier z serii znajdziecie m.in.:

- UNI - tradycyjną grę w rzut podkową, którą odkryjecie na nowo! Okazuje się, że celowanie podkową do palika wcale nie jest tak proste, jak się początkowo wydaje, ale za to jak fajna rywalizacja nawiązuje się podczas takich zwodów!

W opakowaniu znajdziecie: 1 palik, 4 podkowy, 1 sznurek do pola dużego, 1 sznurek do pola małego, 1 sznurek linii "START", 8 szpilek do mocowania sznurka, 1 młotek, 1 notes, instrukcja


- ACTIVE - pudełko pełne takich "dóbr", jak worki do skakania, woreczki do rzucania, łyżeczki wraz z piłeczkami i latający dysk. Docelowo ACTIVE to 6 różnych gier, ale to ile wariacji można wymyślić dzięki zawartości tego pudełka ogranicza tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia!

- X-GAME - w najprostszej formie rzut obręczą do celu, czyli do drewnianego stojaka w kształcie krzyża. Punktacja uzależniona jest od wielkości rzucanej obręczy (mamy trzy rodzaje). Twórcy gry zapewniaja jednak więcej emocji wymyślając aż 6 różnych wariantów tej gry.

W opakowaniu znajdziecie: stojak- 11 elementów, obręcze do rzutów- 2 komplety, tablica suchościeralna 1szt, mazak 1 szt., sznurek 1 szt., klepsydra 1 szt., instrukcja

- STRZAŁ W 10! - rzut woreczkami z grochem do tarczy umieszczonej na rozkładanej tarczy z punktacją.

W opakowaniu znajdziecie: mata (80 x 120 cm) 1szt, woreczki 12 szt, krążki-bazy 3szt, tablica suchościeralna 1 szt, mazak 1szt, sznurek 1szt, klepsydra 1szt, instrukcja


Całkiem niedawno napisałam na blogu o 20 zabawach z naszego dzieciństwa, które powinniśmy pokazać naszym dzieciom (KLIKNIJ i przeczytaj)


Serię gier i zabaw podwórkowych SPORT & FUN oferuje ALEXANDER TOYS: wiecej informacji na stronie producenta ----> 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola