Książka Maja - SUERBOHATERKI. 65 kobiet któe zmieniły losy wszechświata.

Do polskich kin właśnie wchodzi film "Avengers. Koniec gry", zatem inna książka nie mogła być książką miesiąca! Komiksy Marela to nie tylko superbhaterowie - mężczyźni, to także wyjątkowe kobiety takie jak Gamora, Czarna Wdowa, Kapitan Marvel czy choćby Mary Jane. Kto uwielbia Aengersów tak jak my, ten wie, o kogo chodzi! A Wydawnictwo Egmont wydało niedawno genialną książkę, w której zebrano wszystkie superbphaterki prosto z komiksów Marvela. Musicie to zobaczyć!"Superbhaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata"
to sygnowana marką MARVEL pięknie wydana książka - leksykon wszystkich bohaterek marvelowskich komiksów. Jeśli masz w domu malą wielbicielke lub wielbiciela Universum Marvela to jest to obowiązkowa pozycja w waszej biblioteczce! Dorosły maniak Avengrsów i reszty superbohaterów też z przyjemnością sięgnie po tę książkę!


Przede wszystkim zachwycają przepiękne ilustracje w tym "leksykonie" superkobiet. Każda bohaterka ma tutaj swój portret, który oddaje jej siłę supermoce i urodę. Alice X. Zhang słynie z niezwykłych ilustracji i w tej książce swój talent pokazała na maksa!

Autorka tekstu Lorraine Cink wykonała niemniejszą robotę opisując każdą z superbohaterek z dużą precyzją, a jednocześnie humorem. Różnorodność oryginalność i inność zostały tu przedstawione jako coś fajnego i coś, co warto mieć! A wiadomo, że w dzisiejszym świecie często ma się odmienne wrażenie.


"Superbohaterki" to nie tylko zwykła książka o kobietach mających niezwykłe moce to także świetny sposób na budowanie poczucia własnej wartości u dziewczynek! Czytając o Walkirii, Mery Jane, Squirrel Girl czy Black Widow mała czytelniczka może się przekonać że dziewczęta mogą być tak samo odważne i wojwnicze jak chłopcy mogą spełniać marzenia i żyć takim życiem, jakim zapragną!


Książkę wydało Wydawnictwo Egmont: Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet któe zmieniły losy wszechświata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola