'Wielka Księga Wiedzy' dla małych ludzi od Wydawnictwa Zielona Sowa.

Masz w domu małego ciekawskiego? Słyszysz codziennie setki pytań aczynających się od "dlaczego?", "jak?", "co?" i "po co?"? W takim razie seria książek Wydawnictwa Zielona Sowa "Wielka Księga Wiedzy" jest idealna dla ciebie i twojego dziecka! Zaspokoi ciekawość malucha, a kto wie, może i ciebie zaskoczy?Serię "Wielka Księga Wiedzy" Zielonej Sowy tworzy kilka tytułów, które nawiązują do różnych dziedzin życia:

- Cały ten świat.
- Co za historia.
- Jak to powiedzieć?
- Skąd się bierze jedzenie?

Każda ksiąeczka to "mini-encyklopedia"pełna barwnych ilustracji i ciekawostek na temat otaczającego świata: od roślin i zwierząt, przez wydrzenia historyczne po tak - wydawać by się mogło - zwyczają rzecz jak słownictwo, którego używamy. Wspólne oglądanie i czytanie tych książeczek będzie fajnym sposobem na przekazywanie wiedzy malcowi i poszerzanie jego horyzontów. 

Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-8 lat, ale myślę, że dzięki kolorowym ilustracjom i przystępnemu językowi zainteresują już mniejsze dzieci, a dzięki szerokiej tematyce będą pomocne też dla nieco starszych czytelników. Mojemu siedmiolatkowi bardzo się spodobały i często do nich wracamy.

Całą serię można kupić oczywiście na stronie Wydawnictwa Zielona Sowa: -----> WIELKA KSIĘGA WIEDZY
Przeczytaj koniecznie recenzje innych książek Wydawnictwa Zielona Sowa:

Oskar i Albert. Absolutnie dziki wyścig.

Przyjaciele zwierząt.

Tappi i wspaniała przyjaźń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola