O wyjątkowych relacjach między rodzeństwem - 'Siedem księżniczek' Smiljany Coh.

Relacje między rodzeństwem nie zawsze są łatwe, ale zawsze są jedyne w swoim rodzaju. To połączenie miłości z często zupełnie odmiennymi charakterami i poglądami. Czasami rodzeństwo "dociera się" przez wiele lat, ale koiec końców skoczyłoby za sobą w ogień. O tej niezwykle pięknej, ale i często trudnej relacji książkę napisała Smiljana Coh, a wydało ją Wydawnictwo Prószyński i S-ka, my za to polecamy!"Siedem księżniczek" Smijlany Coh to pełna ciepła opowieść o siedmiu siostrach, które dzieliło niemal wszystko, ale łączyło to, co najważniejsze - siostrzana miłość! Każda z dziewczynek była inna, miała odmienne zainteresowania i pomysły na życie, co doprowadziło koniec końców do ogromnej kłótni między dziewczynkami. Zażegnała ją najmłodsza - Tycjanna. Jak to zrobiła? Musicie przekonać się sami, czytając tę uroczą książkę!

"Siedem księżniczek" to książka, która w prystępny sposób porusza nie tylko temat niełatwych relacji i rywalizacji między rodzeństwem, ale też akceptacji odmienności i tolerancji oraz wybaczania. Ta historia pokazuje też, że dziewczynki - mimo, że większość w pewnym momencie swego życia marzy o tym, by być księżniczką - mogą robić wszystko, o czym tylko zamarzą, mieć zainteresowanie takie same jak chłopcy i spełniać się w wielu rolach! Równouprawnienie jest obecne w tej książce, a jeśli chcecie przeczytać więcej na ten temat, sięgnijcie koniecznie po zrecenzowane przeze mnie TUTAJ "Sufrażystki i sufrażetki".

 Ta współczesna bajka spodoba się przede wszystkim dziewczynkom, ale na jej podstawie o relacjach pomiędzy rodzeństwem można porozmawiać też z chłopcami. Bardzo dobra propozycja na wieczorne czytanie przed snem!

Książka dostepna na stronie Wydawnictwa Prószyński i S-ka: TUTAJPrzeczytaj koniecznie moje recenzje innych książek Wydawnictwa Prószyński i S-ka:

- STAJNIA POD TĘCZĄ
- INTYMNE ŻYCIE ZWIERZĄT
SŁOŃ W AUTOBUSIE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola