Książki pod choinkę dla kreatywnej dziewczynki - pomysły z księgarni internetowej Gandalf.


Kilka dni temu pokazywałam wam propozycje książek pod choinkę dla ciekawego swiata chłopca. Dzisiaj mama dla was cztery pomysły na prezent książkowy dla kreatywnej prawie-nastolatki. Te książki pobudzą wyobraźnię, pozwolą wydobyć zdolności plastyczne i twórcze myślenie oraz zainspirują!Ptaki
Do rysowania, gryzmolenia i kolorowania.

Carll Cneut
Dwie Siostry

Pierwsza propoycja to wielkowymiarowy ... gryzmolnik ptasi :). Książka ta bardzo pozytywnie nas zaskoczyła swoją nietuzinkowością i tym, jak duże pole do popisu daje kreatywności i wyobraźni.Od ptaków aż się tu roi! Niektóre trzeba dokończyć, innym nadać barw, a jeszcze inne dopiero wymyślić.


Ilustracje są niezwykle artystyczne - inspirowane dziełami holenderskich mistrzów. Autor daje dzieciom niepowtarzalną możliwość tworzenia niemal wspólnie z nimi.

Książka do kupienia tutaj:https://www.gandalf.com.pl/b/ptaki-z-q/


Pokaz mody. Stwórz własny zeszyt projektów

Louise Scott-Smith

Wyd. Bajka


Pasją Julki jest projektowanie mody (zgadnijcie, po kim to ma?). Ten zeszyt daje jej możliwość poczucia się niczym profesjonalna projektantka! Znajdują się tu kartonowe szablony z rysunkami ubrań i dodatkó, które można przenosić na karty ze szkicami sylwetek modelek. Na kartach szkicownika oprócz postaci modelki, znajdują się nazwy stylizacji i miejsce na podpisanie projektów.


Naprawdę świetna propozycja dla dziewczynek, które marzą o tym, by zostać stylistkami, ale też dla tych, które po prostu lubią rysować!


Do kupienia tutaj: KLIKTajemnica zamku
i
Tajemnica mody
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Martin Widmark
Zakamarki

Seria książek, dzięki której Julka zaczęła chodzić do biblioteki i poświęcać wieczory na czytanie. W małym miasteczku Valleby i jego okolicach, Lasse i Maja prowadzą małe biuro detektywistyczne. Rezolutne dzieciaki rozwiązują różnego rodzaju zagadki, które trzymają w napięciu i skłaniają młodego czytelnika do myślenia.


W serii ukazało się już ponad 20 tytułów, które nie schodzą z list bestsellerów w Szwecji, a w Polsce też cieszą się dużym powodzeniem!

Książki do kupienia tutaj: KLIK

Konkurs!


Wybierz i wygraj książkę dla swojego dziecka!
>>>> KlIK na Facebooka <<<<


Wpis powstał we współpracy  Księgarnią Gandalf.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola