Autka MultiGo –twój synek pokocha je tak jak mój! Zdradzę ci, dlaczego!Wybór zabawek dla chłopców jest obecnie tak ogromny, że naprawdę nie jest łatwo znaleźć takie, które jednocześnie będą interesujące i wartościowe. W natłoku chińskiego plastiku i kiczowatego dizajnu, nie bez znaczenia jest też solidność wykonania, bezpieczeństwo użytkowania i estetyczny wygląd. 

Przedstawiam wam dzisiaj pojazdy MultiGo – czeska jakość wykonania i kreatywność, która zafascynuje niejednego, nawet bardzo wymagającego kilkulatka!


Szymon nigdy nie był „samochodowym” chłopcem. Owszem, miał i ma różnego rodzaju pojazdy wśród swoich zabawek, ale jakoś nigdy nie pałał do nich taką miłością jak do klocków, figurek czy robotów. Pojazdy MultiGo są pierwszymi, które zainteresowały go do tego stopnia, że jego do tej pory ulubione zabawki, poszły w odstawkę, a popołudniami zaczęły rządzić śmieciarka, wóz strażacki, traktor i ciężarówka!


W czym tkwi fenomen czeskich autek MultiGo?


Najnowsza seria zabawek MultiGo to pojazdy - od ciężarówek, przez traktory po wozy strażackie systemem BAYONET, umożliwiającym łatwa i szybką wymianę akcesoriów i rozszerzeń. Podstawą każdego z tych pojazdów jest nadwozie, na które można nakładać wymienne elementy. Ich zmienianie jest niezwykle proste i poradzą sobie z tym nawet kilkulatki! A ile z tym zabawy! W mgnieniu oka śmieciarka może stać się ciężarówką z naczepą a traktor koparką!


Kreatywność, jakość i dobra zabawa


To w sumie proste rozwiązanie wykorzystane w pojazdach MultiGo sprawia, że zabawki szybko się nie nudzą i dają pole do popisu wyobraźni. Oprócz wymiennych naczep, w traktorze mamy na przykład dodatkowy element w postaci doczepianej "łyżki", w wozie strażackim otwierane drzwi i wyjmowany „wkład” z naklejonym sprzętem strażackim a w śmieciarce odczepiany kosz na śmieci.

Do niektórych zestawów dołączone są też ludziki przypominające te z klocków Play Mobile. Według moich dzieci to zdecydowany plus :).

Sprawdziliśmy - polecamy!


Sprawdziliśmy i faktycznie – te czeskie samochodziki są naprawdę mocne i doskonale nadają się zarówno do zabawy w domu jak i na dworze. Tegoroczna pogoda na pewno sprzyja zabieraniu ulubionych zabawek na świeże powietrze, a tym pojazdom niestraszny piasek, a nawet woda czy suche liście!

Mega pozytywny odbiór Szymona, przyjazny dizajn, solidność i wysoka jakość,kreatywność i pomysłowość a do tego zaskakująco niska cena – to powody, dla których zdecydowanie mogę polecić zabawki MultiGo! Myślę, że zyskają sympatię większości kilkuletnich chłopców, a znajdą się i fanki w dziewczęcym gronie!MultiGo to czeska marka zabawek producenta EFKO. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, różnorodne i barwne wzornictwo oraz wiele modeli do wyboru.

Pojazdy MultiGo z systemem Bayonet odpowiednie już dla dzieci od 3 roku życia jak również inne zabawki tego producenta możecie w najlepszej cenie kupić u wyłącznego dystrybutora tych zabawek w Polsce – Gonzotoys: https://gonzotoys-sklep.pl/

Na Święta pojazdy MultiGo są w świetnych zestawach i bardzo opłacalnej cenie (sama zamówiłam taki zestaw Szymonowi pod choinkę):
Wpis powstał we współpracy ze marką Gonzotoys.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola