Szkolnik Superdziewczyny - zorganizuj się z Emi!


Organizacja ważna rzecz! I to nie tylko dla dorosłych! Zamiast musieć sie jej uczyć zostając mamą czy idąc do pracy, lepiej zacząć już w szkole! Wydawnictwo Wilga i przebojowa Emi znana z serii książek dla dziewczynek, mają coś idealnego do tego celu!SZKOLNIK SUPERDZIEWCZYNY  to planner, pamiętnik i notes w jednym. Znana z serii książek "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn" bohaterka pomaga tym trochę starszym dziewczynkom zaplanować czas na naukę i czas wolny.

W ciekawie zaprojektowanym plannerze znajduje się miejsce na notatki z calego tygodnia, na zadania domowe, planowane sprawdziany, odniesione sukcesy i zamierzone cele. Oprocz tego jest tu też przestrzeń na czysto dziewczyńską rozrywkę jak osobiste notatki czy sylwetki inspirujących dziewcząt i kobiet.

Pamiętam, jak jako trochę starsza dziewczynka sama robiłam sobie takie plannery w brulionach (dziś powiedziałabym, że były to prawie Boullet Journale ;)). Taki "Szkolnik" byłby moim spełnieniem marzeń i nawet teraz wzbudza moje ciepłe uczucia! 

Okazuje się, że mimo postępu jaki się dokonał przez te lata, upodobania dziewcząt pozostaly podobne i mojej Julii też "Szkolnik Emi" bardzo się spodobal!
Nosi go ze sobą w plecaku, notuje zadania domowe, sprawdziany, swoje plany i przemyślenia. Jest w takim wieku, że czas samej zabać o obowiązkowość i nauczyć się planować swój czas, a ten noteso - pamiętnik naprawdę dobrze w tym pomaga!


"Szkolnik Superdziewczyny" wydało Wydawnictwo Wilga:

do kupienia ---- TUTAJ -----

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola