Gry i puzzle idealne na wakacje (+ konkurs z Kapitanem Nauką).


Kiedy w wakacje przychodzi czas na chwilę wytchnienia od pływania, plażowania i wycieczek, niezawodne są ciekawe gry planszowe i puzzle. Wydawnictwo Edgard - Kapitan Nauka - wie, czym zająć dzieciaki, aby było wesoło, ciekawie, kreatywnie i edukacyjnie. "Zwierzaki Bystrzaki", "Loteryjka Pory Roku" i puzzle z serii "Układam i Opowiadam" towarzyszą podczas wakacji Julii i Szymonowi...
PUZZLE UKŁADAM I OPOWIADAM

Puzzle to tak wszechstronnie rozwijająca zabawka, że chyba nie ma rodzica, który by ich nie lubił! No chyba, że mamy dziekcu pomagać ułożyć takie z 1000 elementów ... ;)

Seria UKŁADAM I OPOWIADAM to duże 24-elementowe puzzle z dołączonym plakatem ułatwiającym układanie, ktory może też stać się ozdobą dziecięcego pokoju. Poradzi sobie z nimi już 3-latek, ale ze względu na swoją nietypową formę spodobają się też starszym dzieciom. Każdy element tworzy nie tylko całość obrazka, ale też historyjki, którą można opowiadać w czasie układania. 

Puzzle są solidnie wykonane i zamkniete w niedużych pudełkach, dzięki czemu doskonale się sprawdzą zarówno podczas zabawy w domu jak i na świeżym powietrzu - co widać na załączonym obrazku :).


Serię poleca m.in. Qulturka.pl, dzielnicarodzica.pl oraz portal dziecisawazne.pl. 

LOTERYJKA, PORY ROKU

"Loteryjka Pory Roku" to gra edukacyjna, która ma za zadanie rozwijać wiedzę najmłodszych dzieci na temat otaczajacego nas świata - pogody, ubioru, następstw pór roku, ale też ćwiczyć refleks, spostrzegawczość i koncentrację.

Gra m 4 warianty trudności, dzięki czemu zagrają w nią zarówno młodsze jak i starsze dzieci. Loteryjka to 6 kolorowych plansz i 36 żetonów przedstawiających pory roku i typowe dla nich zjawiska oraz przedmioty.

Prosta forma, która daje naprawdę wiele frajdy, solidne wykonanie, poręczne pudełko z rączką, a także śliczne ilustracje Agaty Kopff - ta niepozorna gra ma w sobie naprawdę całe morze zalet!
ZWIERZAKI BYSTRZAKI


Bajecznie kolorowa gra, która ma aż 11 różnych wariantów! Kazdy z ich pozwala rozwijać spostrzegawczość u dzieci w różnym wieku! Rozgrywki są proste i szybkie, co się bardzo podoba moim "Żywym Srebrom", które nie potrafią długo usiedzieć w miejscu! 

Poza tym latem nie ma przecie czasu na rozgrywki ciągnące się godzinami, a chodzi raczej o urozmaicenie czasu, kiedy słońce akurat w zenicie i skwar nie pozwala chwilowo przebywać na dworze! Ta gra jest ku temu idealna!


Dzięki uprzejmości Kapitana Nauki mam pokazane w poście nowości również dla was!


Do konkursu zgłaszajcie się ---  TUTAJ ----

Miłej zabawy!Gry kupicie na stronie wydawnictwa: Kapitan Nauka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola