Nowości książkowe dla dzieci od MD Monika Duda i mega konkurs!

Wakacje to przede wszystkim świeże powietrze, las, jezioro, morze, góry i tak powinno być! Jednak aktywny wypoczynek warto urozmaicić dzieciom ciekawymi książeczkami, które można zabrać na wakacyjne wyjazdy albo zaproponowaćdziecku, kiedy pogoda się zepsuje. 

Dzisiaj przegląd nowości do kolorowania, rozwiązywania, wyklejania i z dużą dawką wiedzy! 

A na końcu wpisu czeka na was super konkurs!Fashion Queen to urocza propozycja dla dziewczynek. Lale w modnych ubrankach do kolorowania a oprócz tego kolorowe naklejki. Prawdziwa gratka dla dziewczynek interesujących się modą, a i mamusie pewnie chętnie z córkami pokolorują ;).
Tatuaże z kolorowanką to bez dwóch zdań połączenie tego, co dzieciaki lubią najbardziej! Wesołe ilustracje do kolorowania, a w środku wkładka ze świetnymi tatuażami "na wodę". W wakacje dzieci mogą tatuować się do woli, więc na pewno taka zabawa przypadnie im do gustu!


Julia z kuzynką tatuowały się ostatnio całe popołudnie, a i mnie nie ominęło :) Zobaczcie sami na moim Instagramie: ola_greszcz :) Seria książeczek Prehistoria to edukacyjne książeczki aktywizujące, ktore przenoszą ciekawskie maluchy do świata dinozaurów, lecz także pradawnych ssaków, ptaków i płazów. W ciekawy sposób opisane są tu przeróżne prehistoryczne gatunki, a kolorowe naklejki do uzupełniania są świetnym urozmaiceniem i przy okazji rozwijają spostrzegawczość u dziecka.

Książki mają fajne, metaliczne okładki i 24 strony pełne barwnych, realistycznych ilustracji. Jeden zeszyt (a jest ich w serii 8) kosztuje jedyne 9,90, a ileż daje wiedzy i zabawy! Warto!

Szymek to mały dinomaniak, więc ta seria bardzo mu przypadła do gustu! Książeczki od Wydawnictwa MD to nie są wielkie tomiska w twardych oprawach, nie znajdziecie w nich też artystycznych ilustracji, ale na lato są idealną, lekką propozycją dla urozmaicenia czasu, do zabawy i na deszczowe dni! Każdy maluch znajdzie w nich coś, co lubi, a dzięki temu, że są cienkie i lekkie z łatwością zmieszczą się do wakacyjnej walizki czy plecaka!

KONKURS!


Wydawnictwo MD Monika Duda chce obdarować swoimi nowymi książeczkami też wasze dzieci! Wszystko, co musicie zrobić, aby dostać jeden z pakietów nagród to ...


Opisać lub przedstawić w inny sposób (forma dowolna) ulubione, wakacyjne zabawy waszych dzieci!

Możecie zostawiać komentarze na blogu lub pod plakatem konkursowym na Facebooku. Wszystkie będę brała pod uwagę.

Miło będzie, jeśli polubicie sponsora oraz mojego blogaska. Można udostępniać i zapraszać znajomych, ale nie jest to konieczne. To już wasza dobra wola :). Plakat na facebooku tutaj: KLIK

Oczywiście Fejs nie ma nic wspólnego z organizcją konkursu. Nagrody sponsoruje i wysyła Wydawnictwo MD Monika Duda, a wasze dane przetwarzam ja zgodnie z polityką prywatności, którą znajdziecie na blogu. Zabwa trwa od 5 do 12 lipca, a wyniki ogłoszę do 3 dni po zakończeniu,  a wysyłka nagród nastapi po 15.07.2018.

Zwycięzców będzie 3 i 3 pkiety nagród wskazanena poniższym plakacie.

Konkurs przeznaczony dla osób pełnoletnich mieszkających na terenie Polski. udział jest dobrowolny.

Warto się pobawić, bo nagrody naprawdę fajne :)

Czekam na wasze wpisy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola