Pomysły na prezenty dla taty.

Dzień Ojca już 23 czerwca, w sobotę, a wiele z nas wciąż myśli nad prezentem. Upominek dla meżczyzny to nie jest łatwa sprawa! Oklepane skarpetki czy woda po goleniu raczej nie cieszą... Zresztą, ileż mozna dostawać tego samego!
Ja już mam zarówno prezent dla mojego taty jak i prezent od dzieci dla Grzegorza, natomist dla was 10 pomysłów na prezenty z okazji Dnia Ojca i nie tylko - dla mężczyzn w ogóle!


1. Scyzoryk z grawerem.

Fajny wybór takich rzeczy mają np. w MyGiftDNA. Od scyoryków, przez portfele, po karafki do wina - cale mnóstwo personalizowanych gadżetów. A dla faceta wiadomo - najlepiej, by ten gadżet był jeszcze praktyczny. Myślę, że scyzoryk typu McGywer z fajnym grawerem ucieszy każdego!

2. Zawieszka do samochodu.

Śliczne drewniane serduszka robi np. Ma-made. Ze zdjęciem i dedykacją. Myślę, że to o wiele fajniejszy gadżet do auta niż maskotka ;).


fot. Ma-made
żródło: Facebook


3. Fajny kubek.

Ze śmiesznym albo wzruszającym napisem albo ze zdjęciem. Kubek z fotkami zamawiałam kilka lat temu na Empik Foto, natomiast w tym roku w sklepie Dino wyhaczyłam genialny kufel do piwa dla taty [11,99 zł]. Zobaczcie sami.Prawda, że superowy :) ?
4. Koszulka specjalnie dla taty.

Kiedy Grzegorz był w Niemczech, Magda z NIKO zrobiła mi genialną koszulkę na Dzień Chłopaka z napisem: "Przystojny, zaradny, inteligentny i ... zajęty". Grzesiek nosi ją do dziś. Na Dzień Ojca też są świetne koszulki, choćby od Magdy  albo np. na Empik Foto - koszulki ze zdjęciem i napisem. 


Koszulka od NIKO. 
Źródło fotki: Facebook

5. Czekoladowe narzędzia albo telegram z czekoladek.

Jest taka stronka czekoladowytelegram.pl, na której można kupić wyjątkowe czekoladki układajace się w życzenia albo stworzyć własne. Kilka lat wstecz taki telegram dostała ode mnie moja mama. Wtedy jest tylko jeden problem - szkoda go zjeść, więc takie czekoladki leżą sobie w szafie latami ;).

6. Zabawne skarpetki.

Skarpetki są oklepane, ale mogą być zabawne. Jeśli wasz tata lub tata waszych pociech to jajcarz, na pewno spodobają mu się np. takie jak te od SOXO:fot. SOXO
źródło: soxo.pl

7. Poduszka.

Można z niej zrobić nprawdę fajną pamiątkę. My mieliśmy kilka lat podusię ze zdjęciem dzieci zakupioną na Empik Foto, a teraz pokój zdobi poduszka od MyGiftDNA z napisem: Dom jest tam, gdzie jesteśmy razem - Ola & Grzegorz. Myśle, że mężczyznę też ucieszy taki gadżet!

8. Gadżet do samochodu, motoru, smartfona...

Wiadomo - gadżety lubi każdy facet. Mój najbardziej kocha motory, więc idealna byłaby np. kominiarka, koszulka motocyklowa albo chusta. A co wasi tatusiowie i mężowie lubią najbardziej :) ? To na pewno dobry trop, jeśli chodzi o poszukiwania prezentu!

9. Coś DIY - kartka z życzeniami, ramka na zdjęcie, medal....

Własnoręcznie robione rzeczy zawsze są od serducha i naprawdę nie znam osoby, której by taki upominek nie wzruszył i nie uradował! Nie trzeba być super rękodzielnikiem, by wykonać kartkę czy ramkę na zdjęcie, a najpiękniejsze są oczywiście laurki z rączek dzieci.

Jak wiecie ja pasjonuję się cardmakingiem i scrapbookingiem, więc wykonłam dla mojego taty karteczkę z rybkami [mój tata to zapalony wędkarz], z kolei Julka pamiętała o hobby swojego tatusia, jakim są motocykle. Oto nasze karteczki:
10. Fotoksiążka PRINTU

Taki prezent na Dzień Ojca dostał od naszych pociech Grzegorz. Oczywiście głównym projektantem byłam tutaj ja, ale dzieci dzielnie mi pomagały w dobore zdjęć i podpisów, a szablony dostępne na stronie Printu bardzo ułatwiły sprawę. Założenie było takie, żeby fotki nie były sztywne i pozowane, tylko zabawne i naturalne. Stąd Grzegorz w Szymona czapce na okładce ;).

Prezent dostał kilka dni temu już i powiem wam, że widziałam wzrusz na jego obliczu, a jak wiadomo u faceta to rzecz rzadka. Przynajmniej mój należy do tej grupy, która wzrusza się raz do roku. ;).

Polecam wam taki prezent [robi furorę wśród znajomych, którym go pokazuję] nie tylko na Dzień Ojca, ale i na urodziny, rocznicę, imieniny czy jakiekolwiek inne święto. 


Co sądzicie o moich propozycjach na męskie prezenty?

Podzielcie się swoimi pomysłami na prezenty na Dzień Taty i w ogóle dla mężczyzn! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola