Aqua Dragons in Space – prawdziwe smoki, które mogą zostać zwierzątkiem twojego dziecka!

Prędzej czy później każdy rodzic staje przed dylematem: jakie będzie najlepsze, pierwsze zwierzątko dla mojego dziecka? Dziś oprócz pieska, kotka i chomika możecie brać pod uwagę także … smoki! Tak! Prawdziwe, prehistoryczne smoki, które dzięki trosce dziecka najpierw wyklują się z jaj a potem będą wdzięcznie pływać w niesamowitym akwarium!Aqua Dragons in Space pokochały już miliony dzieciaków – moje dzieciaki też! Zobaczcie sami!
Aqua Dragons in Space  – to prawdziwa hodowla smoków!


Aqua Dragons to żywe zwierzątka z rodziny skorupiaków, których jaja mają niezwykłą zdolność do życia w stanie hibernacji. Żyły one w słonych morzach i jeziorach już miliony lat temu! Smoki – jeśli się o nie odpowiednio zadba – mogą obudzić się po wielu latach! Te małe, urocze stworki mogą stać się ulubionymi zwierzątkami twojego dziecka! Wszystko dzięki zestawom do ich hodowli!

Najnowsze zestawy do hodowli małych smoków noszą nazwę Aqua Dragons in Space, a to wszystko dlatego, że jaja smoków odbyły niesamowita podróż w kosmos, a potem powróciły na ziemię! Kolekcjonerskie zestawy Aqua Dragons in Space posiadają certyfikaty autentyczności potwierdzające pobyt smoków w przestrzeni kosmicznej! Można też zobaczyć filmik z lotu na YouTube: https://youtu.be/Hm5iqufKrOg

Dzieciaki maja za zadanie obudzić smoki z hibernetycznego snu. Jak To proste! Wystarczy wsypać jajka zamknięte w specjalnej saszetce do akwarium wypełnionego woda i dbać o maluszki zgodnie z instrukcją w oczekiwaniu aż się wyklują!Zestaw do hodowli smoków Aqua Dragons in Space

Każdy zestaw do hodowli Aqua Dragons zawiera wszystko, co niezbędne, by z powodzeniem założyć hodowlę małych smoków i o nią dbać, a więc:

  • akwarium w kształcie asteroidy [może być podświetlane]
  • pipetkę do napowietrzania
  • łyżeczkę do karmienia
  • saszetkę z jajkami smoków
  • saszetkę z pokarmem

Nowością w porównaniu z pierwszymi zestawami Aqua Dragons jest wbudowana lupa ułatwiając obserwację smoków,  podstawa świecąca w ciemności, termometr do monitorowania temperatury oraz miarka do pokarmu świecąca w ciemności.

Jak wyhodować smoka? Relacja z naszej hodowli.

Wyhodowanie smoka, a właściwie obudzenie go z hibernetycznego snu jest naprawdę łatwe! Stworzonkom wystarczy kontakt z wodą, pokarm i przestrzeganie 2 najważniejszych zasad: napowietrzanie i karmienie zwierzątek.Tutaj można zobaczyć w zbliżeniu, jak wygląda taki prehistoryczny smok: ma troje oczu, zestaw dwóch płetw, działających jak skrzela, a osobniki męskie mają dodatkowo grzywę na głowie, natomiast samice są dłuższe a na plecach noszą specjalny worek jajeczny.


Najważniejsze zasady młodego hodowcy smoków Aqua Dragons:

„*. do akwarium należy wlać mineralną wodę butelkowaną (niedopuszczalna jest woda z kranu ani woda gazowana) 

* smoki wykluwają się w ciągu około 48-72h jednakże są niewidoczne gołym okiem 

od momentu wyklucia należy rozpocząć sumienną hodowlę smoków, do której należy: częste natlenianie wody przy użyciu pipetki – 3-4 razy dziennie po jednej minucie (smoki zbyt malutkie, aby mogły wypłynąć i zaczerpnąć powietrza, dlatego natlenianie jest takie ważne. Jeżeli w zestawie nie ma pipetki, do natleniania można użyć strzykawki), karmienie niewidocznych jeszcze gołym okiem smoków, na początku wystarczy 2 razy w tygodniu jedna miarka pokarmu.” 

[informacja ze strony dystrybutora] 


Dlaczego smoki Aqua Dragons będą idealnym pierwszym zwierzątkiem dla dziecka?


Te małe zwierzątka są idealne do tego, by nauczyć dziecko odpowiedzialności za żywe stworzonko, opiekuńczości a także cierpliwości. Myślę, że opieka nad smokami jest świetnym sprawdzianem przed kupnem pieska czy kotka!
Druga ważna sprawa, to fakt, że obserwacja smoków i ich cyklu życiowego – od wyklucia przez rozmnażanie i pojawianie się kolejnych pokoleń – to niesamowita okazja do nauki o otaczającym świecie! Prawdziwa gratka dla małego wielbiciela przyrody!
Po trzecie akwarium z Aqua Dragons zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu można hodować je nawet w malutkim mieszkanku. Akwarium ślicznie wygląda na biurku czy półce a hodowla naprawdę nie sprawia specjalnych problemów!

Aqua Dragons pokochały miliony dzieci!

Potwierdzeniem wyjatkowych walorow edukacyjnych oraz wychowawczych zestawu hodowlanego Aqua Dragons jest przyznany mu tytuł Dobrej Marki za rok 2017 i 2018 - Jakość, Renoma, Zaufanie w kategorii odkrycie Roku.

Przed decyzją o zakupie Aqua Dragons należy pamiętać, że to przede wszystkim żywe stworzenia, którymi trzeba się bardzo troskliwie opiekować. Małego opiekuna „nagrodzą” niezwykłym widokiem tego jak rosną, bawią się, rozmnażają i opiekują młodymi!

Wyłącznym dystrybutorem Aqua Dragons w Polsce jest marka Gonzotoys.


Zestawy hodowlane Aqua Dragons i Aqua Dragons in Space można kupić klikając w link:


Specjalnie dla moich czytelniczek i czytelników marka Gonzotoys przygotowała super rabat z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!

Kup zestaw Aqua Dragons przed 1 czerwca w promocyjnej cenie!


Więcej informacji o smokach i innych wyjatkowych zabawkach Gonzotoys na Facebooku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola