'365 dni z kochanym maleństwem' - czyli w co się bawić z dzieckiem przez pierwsze dwa lata życia?

Maluszek do drugiego roku życia potrzebuje mnóstwo uwagi rodziców i często jest tak, że brakuje nam juz pomysłów, jak z nim spędzać czas. Wszędzie trąbi się o kreatywnych zabawach, stymulowaniu dziecka, rozwijaniu go w każdym aspekcie, ale jak to robić, żeby było to fajne i dla dziecka i dla rodziców i żeby nie było nudno? W książce Sheili Ellison i Susan Ferdinandi znajdziesz aż 365 podpowiedzi!Ten piękny okres między narodzinami a drugimi urodzinmi brzdąca  już za mną i czasami za nim tęsknię! Pamiętam jednak także, że często brakowało mi pomysłów na ciekawe spędzanie czasu w domu z maluchem. Ile można grzechotać grzechotkami albo czytać książeczki? Ile można kłaść na macie albo bujać w bujaczku? Pukanie łyżką w pokrywkę też się w końcu znudzi... 

Autorki niniejszej książki Sheila Ellison i Susan Ferdinandi stworzyły kompendium sposobów na spędzanie czasu z maluszkiem: w domu, na dworze, w podróży i to nie tylko przez mamę! Jest tu też specjalny dział dla taty i dla rodzeństwa oraz na końcu książki podpowiedzi dla klubów maluszka! Autorki podpowiadają, jak wykorzystywać przedmioty codziennego użytku do rozwijających zabaw z maluszkiem, inspirują i pozwalają odkryć na nowo zabawy z naszego własnego dzieciństwa. 

"365 dni z kochanym maleństwem" to jednak coś więcej niż tylko zbiór zabaw! To poradnik uczący budować więzi z maluszkiem - co ważne - całą rodzinę, a nie tylko mamę! Znajdziesz w nim też sporo prkatycznych porad dotyczących np. snu czy pokoiku dziecka. Krótkie, przejrzyście spisne pomysły i pordy fajnie się czyta i łątwo przyswaja. 

Na pewno warto, by każda młoda mama miała tę pozycję książkową w swojej biblioteczce!


[Wydawcą książki jest Buchmann, a kupicie ją m.in. w Empiku]

Teraz jeden z 3 egzemplarzy do zdobycia w konkursie!

Wbijaj na Fejsa ----> TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola