Tata z synkiem składają Małego Konstruktora - Pogotowie 999.


Mamy takie czasy, że dzieci częściej "kraftują" w grach, zamiast naprawdę coś konstruować.  I nie znając frajdy prawdziwego przykręcania śrubek tak wiele tracą! O tym, co daje zabawa w majsterkowanie - nie tylko dzieciom - oraz o wyjątkowej serii zabawek polskiej marki Alexander Toys przeczytasz w dzisiejszym poście!Seria MAŁY KONSTRUKTOR to cała plejada pojazdów do samodzielnego zmontowania. Od traktorów i kombajnów, przez pogotowie, policję i straż, aż po samoloty i czołgi. W każdym zestawie znajdują się metalowe elementy potrzebne do skonstruowania danego pojazdu oraz małe narzędzia takie jak klucze czy śrubokręty. Dodatkowo zestawy są wzbogacone o elementy z tworzyw sztucznych do wzbogacenia wyglądu pojazdów. Do zestawu jest oczywiście dołączona rownież instrukcja.

OTO ZAWARTOŚĆ ZESTAWU SZYMONA - POGOTOWIE:
WSPÓLNE KONSTRUOWANIE - NAUKA, ZABAWA I BLISKOŚĆ

Zestawy MAŁY KONSTRUKTOR są przeznaczone dla dzieci od 8 roku życia, ale młodszy adept sztuki majsterkowania też sobie z nimi poradzi - z pomocą taty! Oczywiście jeśli dziewczynka i mama lubią sobie poskręcać, to nic nie stoi na przeszkodzie! U nas to jednak domena taty i Szymona!

Czy może być bardziej wzruszający widok niż tata i syn wspólnie przykręcajacy śrubki? Z pewnością niewiele jest takich widoków! Taka wspólna zabawa taty z synem nie tylko uczy - a przecież tata jest wzorcem mężczyzny dla swojego synka - i bawi, ale też a może nawet przede wszystkim zbliża!

Przy skręcaniu karetki pierwsze skrzypce grał co prawda tata, ale Szymon dzielnie mu asystował. Podawał odpowiednie części i pod okiem taty uczył się przykręcać śrubki. Strasznie nie mógł się doczekać efektu końcowego i co minutę biegał na dół do babci mówić, że za chwilę będzie skończone :).

Ta koncentracja i poważna mina Szymka mówi sama za siebie - bardzo przeżywał to wspólne konstruowanie! A jaki był dumny, kiedy udało się złożyć pojazd! Zresztą, obaj panowie byli ;).

 Moi panowie tak oto wspólnie skręcali pogotowie od Alexander Toys:
Zabawki z serii MAŁY KONSTRUKTOR są bardzo solidne i trwałe: elementy skręcone śrubkami naprawdę porządnie się siebie trzymają i nawet w szalonej zabawie nie mają szans się rozkręcić!

O tym, że świetnie wpływają na koncentrację, zdolności manualne i twórcze myślenie chyba anwet nie muszę pisać, bo to się rozumie samo przez się! Warto dodać, ze oprócz konstrukcji z instrukcji, można z elementów składać wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia!BTW: Musicie mi wybaczyć oznaki nieskończonego remontu a właściwie budowy w tle. Drzwi nadal niewstawione, żyrandoli brak, a klatka schodowa niewykończona. Cóż, nie od razu Kraków zbudowali ... Wkrótce kolejny wpis o naszym nowym gniazdku. Zaglądajcie do zakładki: DOM!

Prezentację produktu zobaczycie także na YouTube...

... a u mnie możecie go wygrać!

Razem z Alexander Toys mam dla was konkurs, w którym do wygrania jest identyczny zestaw, jak ma Szymon, czyli - POGOTOWIE 999.

Po szczegóły wpadajcie na Facebooka: TUTAJ


Więcej o serii MAŁY KONSTRUKTOR na stronie producenta:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola