Półka na resoraki w kształcie ciężarówki - zakocha się w niej każdy chłopiec!


Do niedawna Julia i Szymon dzielili wspólny pokój, w którym panwał totalny chaos i misz masz. W nowym domu każde z nich ma swój, a ja staję przed wyzwaniem, jakim jest urządzenie pięknych pokoików dla dziewczynki i dla chłopczyka. Urządzamy się małymi kroczkami i do wymarzonych pokoików długa droga, ale powoli stają się coraz bardziej przytulne i coraz piękniejsze. Pokój Szymona ostatnio wzbogacił się o wyjątkową półkę na samochodziki, o której koniecznie musisz przeczytać! To prawdziwy HIT!


Jakie powinny być idealne meble i dodatki do pokoju dziecka?


Pisałam już w kilku moich wpisach mieszkaniowych [wszystkie znajdziesz pod linkiem ----> DOM], że nie mam parcia na idealne wnętrza rodem z katalogu Ikea, a cenię funkcjonalność, urok i "to coś", co mają w sobie meble i dodatki. Właśnie dlatego w produktach tworzonych przez Pana Samochodzika zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a że są one jednocześnie prawdziwym hitem - ot, przypadek 😉

PAN SAMOCHODZIK i jego wyjątkowe półki

... to przede wszystkim niesamowite półki dla dzieci w nietypowych kształtach związanych z dziecięcymi pasjami i bohaterami bajek. W ofercie producenta znajdziemy półkę Spidermana, półkę Batmana, półkę Misia oraz cały szereg półek w kształcie pojazdów przeznaczonych na resoraki.

Półeczki wykonane są ze sklejki lub drewna warstwowego i pozostawione w naturalnym kolorze lub pomalowane - w zależności od upodobań i zamówienia. Półkę naturalną można także pomalować samemu w domu. Szymona pozostanie póki co w swoim pięknym, naturalnym, jasnym odcieniu, bo uważam, że jest uniwersalny i ponadczasowy.

Cechą charakterystyczną półek od PANA SAMOCHODZIKA jest nie tylko ich kształt, ale też podział - zamiast tradycyjnych, dużych półek, mamy tu malutkie okienka, które są idealnie dopasowane do malutkich resoraków czy popularnych Hot Wheelsów. 

Półka nie tylko wygląda w pokoju świetnie przez wzgląd na swój kształt i przez to też sprawia dużo frajdy małemu właścicielowi, ale również dzięki temu wyjątkowemu podziałowi na małe stanowiska, stnowi taką gablotę kolekcjonerską, która pozwala małemu kolekcjonerowi pokazać swoją kolekcję i chwalić się nią kolegom i rodzinie. To jest naprawdę świetny sposób na wspieranie dziecięcego hobby i bardzo stylową oprawę dziecięcego "zbieractwa", które dotyczy chyba 90 % dzieci :).

Wreszcie znika problem układania dziesiątek autek, bo - gwarantuję i mówię z włąsnego doświadczenia - na takiej półce twój synek będzie ukłądał swoje autka sam!
 Oto dowody!

Półka Szymona - TIR z podziałem na MT


 Dane techniczne:

Materiał drewno warstwowe 13mm i 3mm
Wymiary:
Głębokość 4,5 cm
szerokość 140
Wysokość 63 cm
Materiał sklejka 10mm
Wymiary okienka 3.5cm x 9cm

Idealnie wpasowała się w miejsce pomiędzy belką a wyjściem z pokoju [drzwi jeszcze czekają na wstawienie 😉] i "uratowała" samochodziki Szymona przed zapomnieniem w odmętach jakiegoś kosza na zabawki. Teraz jego mini kolekcja jest pięknie wyeksponowana, a każdy kto do nas przyjedzie, otwiera buzię ze zdziwienia i mówi: "Szymek, jaką masz fajną półkę!", przy czym mały właściciel oczywiście pęka z dumy 😊

Półeczka ma uchwyty, dzięki którym można ją zamontować na ścianie na dowolnej wysokości. Zastanawialiśmy się nad powieszeniem jej tuż nad podłogą, ale doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie na takiej wysokości, aby Szymon z łatwością sięgał do niej na stojąco. Jak urośnie - przesuniemy ją wyżej 😊

Półka jak widzicie na zdjęciach jest sporych rozmiarów, jest naprawdę solidna i bardzo estetycznie wykonana. Nic to się nie rusza, nie wystaje i nie stwarza niebezpieczeństwa. 

Więcej o półce Szymona przeczytacie pod linkiem: TIR z podziałem MT, a teraz obejrzyjcie zdjęcia i sami zobaczcie, jak fajna jest to rzecz 😊

Nie moge się powstrzymać, żeby nie pokazać wam jeszcze jednego zdjęcia. Otóżradość z półki była ogromna, ale radość z kartonów, w których dotarła też była wielka a kartony - przepraszam, zrobione z nich zamki - stoją w pokoju dzieciaków przez cały czas ...😉

Ja wam polecam bardzo tego typu rozwiązania do pokoików dziecięcych, w których funkcjonalność jest połączona z oryginalnością i niezwykłym urokiem! Poza tym ja zawsze powtarzam, że najważniejsze, by wystrój pokoju jednak podobał się małemu właścicielowi [o ile nie są to czarne ściany, to myslę, że na większość rzeczy możemy przystać], a te półki podbiją serce każdego dziecka! I piszę to zupełnie szczerze i bez ściemy!

Koniecznie zaglądajcie na Pan Samochodzik półki dla dzieci i nie tylko - znajdziecie tam półkę Szymona, ale też wiele innych modeli, a także zamówicie półkę na specjalne życzenie [np. w formie Transformersa czy półkę na LPS dla dziewczynki].

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola