Prawdziwa gratka dla małej stylistki - gra 'Zostań stylistką' oraz zeszyty kreatywne Lilla Lou.

Pasją twojej córki jest moda i styl? Warto tę pasję wspierać i rozwijać w ciekawy sposób Pokażę ci dzisiaj coś, co twojej małej fance mody na pewno się bardzo spodoba!! Wyjątkowe szkicowniki i gry planszowe, dzięki ktorym mała dziewczynka może się poczuć jak prawdziwa stylistka!Pod względem mody dziewczynki generalnie dzielą się na trzy grupy: pierwszej nic a nic ona nie interesuje (to bardzo mała grupa .... ;)) , druga marzy, by zostać modelkami, natomiast trzecia, by być projektantkami mody :).  

Ja należałam zawsze do trzeciej grupy i namiętnie oglądałam"Link Journal" na Polsacie oraz wszystkie możliwe wybory Miss po to, by przerysowywać projekty ubrań do dziesiątek [jeśli nie setek] zeszytów i bloków. Julia odziedziczyła tę cechę po mnie i też uwielbia"projektować" ubrania, rysować je, kolorować, ozdabiać, a nawet próbuje już szyć.

Jestem zdania, że pasje trzeba pielęgnować, czy są "poważne" czy dziecinne, bo pasja to piękna rzecz!

Gra planszowa "Zostań stylistką"

To nowość od Wydawnictwa FoxGames, która kierowana jest właśnie do małych dziewczynek - fanek mody i stylu. Właściwie bez względu na to, czy chcą zostać modelkami czy projektantkami czy  stylistkami czy może już w tym wieku lubią chodzić po sklepach, znajdą w tej grze coś dla siebie ;). My, mamy, również ;). 

"Spraw, aby twoja gwiazda błyszczała na czerwonym dywanie!
Przygoda dla wszystkich małych dam. Zostań stylistką znanej celebrytki. Rób zakupy w eleganckich butikach, poluj na okazje  i znajdź najlepszy zakład fryzjerski. Czy potrafisz dobrać odpowiednią stylizację, aby twoja modelka wyglądała bajecznie?"
[źródło: foxgames.pl]
Gra składa się z: niedużej planszy, na której głównymi punktami są butiki, zakłady fryzjerskie i bankomaty, kart przedstawiających stylizacje, kart specjalnych, kart z modelkami do ubierania, pionków, papierowych ubrań i dodatków oraz żetonów z promocjami i pieniążków oraz kostki do gry.

Gra polega na: ... bieganiu po sklepach [przy pomocy kostki i pionka] i jak najszybszym skompletowaniu wybranej stylizacji. Zabawę urozmaicają karty specjalne,wizyty w bankomatach i promocje. Generalnie są trzy warianty gry: 'Na wybiegu", "Nowe stylizacje" i "Geniusz mody.

Gra jest prosta, kolorowa i daje naprawdę dużo frajdy. Myślę, że da się zaangażować w nią też męską część rodziny [ a wtedy na pewno będzie o wiele zabawniej ;)].

Grę kupisz tutaj: Zostań stylistką - FoxGamesSzkicowniki z serii Lilla Lou

Prawdziwy must have małych stylistek! Tematyczne zeszyty na spirali, w których znajdują się sylwetki modelek, a zadaniem dziewczynek jest oczywiście je "ubrać", umalować, ufryzować i tak dalej. Strony z sylwetkami przeplatane są pięknymi stylizacjami wykonanymi przez inne dziewczynki i inspiracjami. Dodatkowo na początku zeszytu znajduje się zawsze wskazówka dotycząca rysowania i naklejki. 

Do rąk Julki trafiły zeszyty kreatywne ORIENT i MARINE STYLE, ale seria ta jest niezwykle bogata i możnsobie stworzyć naprawdę niesamowita kolekcję! W ofercie Lilla Lou znajdują się też mini szkicowniki, szkicowniki a nawet oferta dla chłopców i dla małych dzieci. Dlatego warto zajrzeć na stronę producenta: Lilla Lou a także do księgarni internetowej Grupy Wydawniczej Foxal: Lilla Lou w Foxal.

Świetne jest to, że dzięki tak wielkiej różnorodności, małe stylistki mogą nie tylko ćwiczyć rysowanie, ale też rozwijać swoje modowe horyzonty i czuć się jak prawdziwe projektantki!

Powiem szczerze, że Julka jest zachwycona i te zeszyty towarzyszą jej już długi czas. Często zabiera je, kiedy jedziemy w dłuższą podróż czy żeby pokazać koleżankom. Gotowe projekty można łatwo wyrwać i powiesić na ścianie, lodówce, podarować komuś w prezencie czy nawet oprawić!  Na pewno pojawią się u nas inne zeszyty z tej serii!

Jestem ciekawa czy są wśród moich czytelniczek mamy małych stylistek albo przyszłych modelek :) ?  A może po prostu wasze pociechy uwielbiają rysować? Waszym córeczkom spodobałyby się moje propozycje a może same chętnie byście podprowadził im takie cudne zeszyty [tak jak ja to robię ;)]?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola