Gra planszowa jako prezent na Dzień Babci i Dziadka? Tak! Poznaj i wygraj grę 'Jak to wtedy było?'.

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami i z pewnością kochające wnuki jak i ich rodzice zastanawiają się,co wyjątkowego podarować z tej okazji? Ja mam dziś dla was zupełnie oryginalną  i innowacyjną propozycję! W tym roku zamiast kwiatów i laurek obdarujcie dziadków ... grą planszową! Zaskoczeni? Poznajcie wyjątkową grę nie tylko dla babci i dziadka, ale dla całej rodziny "Jak to wtedy było?"!


Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka

Kwiaty, czekoladki, jakiś bibelot do postawienia na półce... Standard, oklepane, coroczne prezenty, które kupuje się w dobrej wierze, ale w gruncie rzeczy wiedząc, że to NIE JEST "TO". Babcia i dziadek zasługują na coś wyjątkowego, ale nam zwyczajnie brakuje pomysłów.... 

Jeżeli ma się zdolności w rękach, to prezenty handmade zawsze są dobrym rozwiązaniem! Są robione z serca i można je spersonalizować, stanowią świetną pamiątkę a często też można je łatwo dopasować do zainteresowań i gustu obdarowywanych: wełniany szalik, szydełkowana serweta, ciepłe skarpety, ramka na zdjęcie czy piękna kartka zawsze ucieszą dziadków. A laurka zrobiona przez kilkulatka, nawet nie będąca dziełem sztuki, raduje przez swą szczerość, starania małych rączek i wartość sentymentalną. Dlatego jeśli chodzi o rękodzieło w prezencie ja jestem na TAK!

W tym roku jednak babcia i dziadek dostaną od moich dzieci, a swoich wnuków coś jeszcze bardziej niepowtarzalnego i oryginalnego: grę planszową "Jak to wtedy było?". 

Gra planszowa dla babci i dziadka - dlaczego warto zrobić taki prezent?

Dlatego, że to prezent, który przede wszystkim zbliża pokolenia, zacieśnia więzi i pomaga zachować wyjątkowe wspomnienia! 

Gra "Jak zachować wspomnienia?" zawiera kilkadziesiąt kart ze zdjęciami retro, które stanowią główne wątki opowieści opowiadanych przez graczy. Gracze kolejno losują karty z fotografiami i inspirując się nimi, przypominają sobie historie ze swojego życia. 


W kolejnym etapie trzeba odpowiedzieć na pytania związane z przytoczonymi historyjkami. Pytania również zawarte są na specjalnych kartach. Prawidłowe odpowiedzi to kolejne ruchy do przodu na planszy. Wygrywa oczywiście osoba, która zapamięta najwięcej szczegółów z opowiadanych historii, ale nie zwycięstwo jest tu najważniejsze!


Gra planszowa " Jak to wtedy było?" tak właściwie nie jest tylko dla dziadków! To jest gra dla całej rodziny! Najpiękniejszym prezentem dla babci i dziadka będą popołudnia i wieczory spędzane z wnukami, dziećmi i znajomymi na wspólnym graniu, wspominaniu, śmiechu i wzruszeniach!


Specyfikacja gry:

· Gra jest przeznaczona dla 2-12 graczy od 6 do 120 lat,

· Czas gry to 45-90 minut,

· Gra zawiera dużą planszę, karty z retro zdjęciami, karty z pytaniami i 12 drewnianych pionków

Więcej informacji na stronie: https://moidziadkowie.pl/pl/

Zapraszam was na Facebooka, gdzie możecie wygrać egzemplarz gry w konkursie: KONKURS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola