'DIY Żyj pięknie!', czyli handmade dla każdego.

"DIY Żyj pięknie" to ponad 70 pomysłów na dekoracje, prezenty, dodatki i potrawy. Dzięki tej książce odmienisz swoje mieszkanie, zrobisz oryginalny prezent bliskiej osobie, tchniesz nowe życie w stare przedmioty, ale przede wszystkim przekonasz się, że handmade jest naprawdę dla każdego!"DIY Żyj pięknie"  to pięknie wydana, ponad 300 stronnicowa, bogato ilustrowana książka, która została stworzona przez projektantów znanej platformy DaWanda pod przwodnictwem Marysi Szymańskiej. Twórcy wystawiający swoje prace na DaWandzie robią właściwie ... wszystko - od ubrań, przez dekoracje do mieszkania, po kosmetyki. Dzięki ich wspólnej pasji i doświadczeniu nie jest to książka monotematyczna typu: "Podstawy szydełkowania", a wszechstronnie inspirujący poradnik, który nie rozczaruje ani doświadczonego rękodzielnika ani laika, który twierdzi, że ma dwie lewe ręce.

Całość została podzielona na rozdziały: "Drobne podarunki dla każdego","Domowe zacisze", "Dzieciaki", "Impreza", 'Moda i przeróbki", "Uroda", "Wyjątkowe okazje i święta". W każdej z sekcji znajdziesz pomysły na różnorodne przedmioty, ozdoby i inne rzeczy, które można bez większego trudu zrobić samemu. Czasami tylko brakuje nam ... pomysłu właśnie i inspiracji, a to właśnie daje ta książka!

Można działać zgodnie z planem - tutorialem pokazanym w książce na zdjęciach i szczegółowo opisanym albo po prostu tylko się zainspirować i na podstawie tegoż stworzyć coś zupełnie innego, swojego. Co tylko ci wyobraźnia podpowie!

Świetne jest w tej książce to, że nie ma tu pomysłów jak ja to mawiam "z kosmosu", tylko normalne, proste i osiągalne dla każdego sposoby na to, by zrobić coś wyjątkowego włąsnymi rękami!Kiedy jakiś czas temu dostałam propozycję zrecenzowania tej książki od Wydawnictwa Egmont, pomyślałam: " To idealna książka dla mnie! Przecież interesuję się rękodziełem!". Okazuje się jednak, ze "DIY Żyj pięknie" to propozycja dla każdego - także dla zupełnej "nogi" w kwestii handmade i każdy może dzięki niej zrobić własnymi rękami coś, co odmieni wnętrze, stylizację albo stanie się fajną zabawką dla dziecka! Dlatego, jeżeli uważasz, że rękodzieło nie jest dla ciebie, siegnij po tę książkę koniecznie!

Książkę wydało Wydawnictwo Egmont, w serii HANDMADE. Kupisz ją tutaj: KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola