Odrobina dizajnu w dziecięcym pokoju - plakaty Taki Papier.


Nasze nowe mieszkanie będzie urządzane i dopieszczane jeszcze długo. Niestety nie mogę powiedzieć, że mamy wymarzone meble i piękne dodatki, a skłamałabym też mówiąc, że mi się takowe nie marzą. Póki co jednak urządzamy się po troszeczku i wzbogacamy nasze cztery kąty w drobiazgi, które dodają im chrakteru, przytulności a także odrobiny nowoczesnego dizajnu. Dzisiaj chcę wam pokazać plakaty od Taki Papier, które jakis czas temu trafiły do pokoików Julii i Szymona. Zobaczcie, jak taki niepozorny dodatek, może odmienić pokój!Dizajn po mojemu


Czytelniczki, które mnie już troszkę znają, wiedzą, że do wszelkiego "dizajnu" podchodzę z dużym dystansem. Nie mam parcia na supermodne meble, a mój gust dotyczący wnętrz jest dość specyficzny - ważniejsze dla mnie, by moje mieszkanie miało duszę niż najmodniejszy styl. Jestem zdania, że nie trzeba wymieniać całego wyposażenia wnętrz, żeby je zmienić - STAWIAM NA DODATKI, bo to one są najprostszym sposobem, by nadać mieszkaniu charakteru i sprawić, że be wielkiego nakładu finansowego będzie się ciekawie prezentować.

Papier = nieograniczone możliwości

Papier to niesamowicie wdzięczne tworzywo, z którego można zrobić niemal wszystko... Odkąd sama zajmuję się rękodziełem, widzę to szczególnie wyraźnie: od kartek i albumów, przez obrazki, metryczki, plakaty, po wiklinę papierową i tworzone z niej cuda, worki na zabawki czy tapety. Właściwie, gdyby się uprzeć, to można zmienić całe mieszkanie wyłącznie przy pomocy papierowych dodatków!

Postery od Taki Papier - oryginalny dodatek do dziecięcego pokoju

Pokój dziecięcy to musi być ... pokój dziecięcy! Dlatego w pokojach moich dzieci są takie zabawki, którymi one się bawią, takie książki, które one lubią i jeszcze często jest bałagan. I tak ma być! Dodatki do swoich pokoików też wybierają same. 
Nie powiem, że się nie zdziwiłam, kiedy Szymon z całej oferty posterów Taki Papier wybrał akurat różowo - błękitnego loda, ale nie przekonywałam go, że to wzór i kolor dla dziewczynek, szczególnie, że bardzo wiarygodnie uzasadnił swój wybór: "Mama, ja po prostu lubię lody!". Tak więc dostał loda, który póki co czeka na swoje miejsca, bo szymkowy pokój jest jeszcze w lekkiej rozsypce.
Wybór Julki był z kolei dla mnie dość oczywisty - nie od dziś wiem, że uwielbia konie, kucyki i jednorożce, więc jej wybór padł na poster Little Unicorn. Tak się złożyło, że kolorystycznie idealnie komponuje się z lodem Szymona.

Plakaty można wkomponować w wystrój dziecięcego pokoju na różne sposoby. Ja dorobiłam sznurek i w ten sposób powiesiliśmy jednorożca nad Julki biurkiem, ale można go też włożyć w ramkę albo np. ulokować na sztaludze.A teraz zobaczcie, jakie aranżację ze swoimi posterami proponuje sama autorka - Taki Papier:

www.takipapier.com

W ofercie znajdziecie o wiele więcej wzorów posterów, a oprócz tego genialne lightboxy, foto karty i zaproszenia. Warto polubić też Taki Papier na Facebooku: TAKI PAPIERBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola