Książeczki dla dzieci o magii Świąt.

Święta, Święta - czas, w którym najważniejsza jest rodzina! Świąteczne wieczory można też wykorzystać na wspólne czytanie. A co najlepiej czytać w Święta? Oczywiście książeczki, które o nich mówią! Zobacz nasz tegoroczny TOP 3!
LIST DO MIKOŁAJA

Kolorowa, zabawna, świąteczna historyjka o Julce i Franku, małej myszce i oczywiście o Świętym Mikołaju. Nieoczekiwane losy listu, jaki rodzeństwo napisało do Świętego sprawiają, że spełnia się również świąteczne marzenie myszki, której brakowało ciepłej kołderki. 

Książeczka pokazuje jak wspaniale jest dawać prezenty i spełniać małe marzenia innych, a dodatkową atrakcją jest dołączony do niej wzór listu do Mikołaja, który mały czytelnik ma oczywiście uzupełnić własnoręcznie.

Wydwnictwo WilgaŚWIĘTA TUPCIA CHRUPCIA

Tego małego, rezolutnego chomiczka znają chyba wszystkie dzieci. Tym razem Tupcio pisze list do Mikołaja, bawi się w śniegu i poznaje ptaszka, który uczy go, jak ważne jest pomaganie innym. Ważniejsze niż prezenty!

Piękne, nastrojowe ilustracje Marco Campanellego - uwielbiam ja i na pewno pokocha każde dziecko :).

Wydawnictwo WilgaGĄSKA ZUZIA I PIERWSZA GWIAZDKA

Świąteczna historyjka mówiąca o tym, że tak naprawdę gwiazdką z nieba są bliscy i przyjaciele i to oni sprawiają, że nasze dni są piękne i jasne! Przekonała się o tym gąska Zuzia, która chciała umieścić na choice prawdziwą gwiazdę i o mało nie zgubiła się w śnieżnej zawierusze! Kto jej pomógł? Oczywiście przyjaciele!

Bjka wigilijna w wersji polsko - angielskiej z niwielką ilością tekstu i pięknymi, klimatycznymi ilustracjami.

Wydawnictwo BabarybaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola