Przygodnik 2017/2018 - notatnik, który umili rok szkolny. + KONKURS

Co prawda początek roku szkolnego już dawno za nami, ale po fajny notatnik można sięgnąć zawsze! Jeśli twoja pociecha jeszcze takiego notatnika nie ma, to polecam ci "Przygodnik 2017/2018. 365 dni dookoła świata z Nelą". Nie tylko nie pozwoli zapomnieć o zadnym ważnym sprawdzianie, ale też będzie bawił i edukował  - tak jak to Nela Mała Reporterka robi w swoich programach i ksiażkach  :).
Jest jeszcze jakieś dziecko, która nie zna Neli Małej Reporterki? Nie sądzę! Moje dzieciaki bardzo lubią oglądać reportaże tej rezolutnej dziewczynki. Zresztą ja sama je lubię! Są one nie tylko dużą dawką przystępnie zaprezentowanej wiedzy o swiecie, ale też dowodem na to, że każdy może odkryć w sobie pasję i czerpać z niej mnóstwo radości!

Nela oprócz nagrywania programów, wydaje też książki i kalendarze - notatniki. Taki właśnie kalendarz pt. "Przygodnik 2017/2018. 365 dni dookoła świata z Nelą." trafił we wrześniu w ręce Julki. Jest to ksiażkowy kalendarzyk na rok szkolny, w którym znajduje się zarówno miejsce na notatki na każdy dzień, jak i całe mnóstwo ciekawostek, informacji i zabaw. Julka zachwycona!KONKURS!

Co prawda mamy już prawie połowę listopada, ale mam nadzieję, że znajdą się chętni na egzemplarz "Przygodnika" :) ? Mam dla was aż trzy! Lećcie na Facebooka, bo tam można się dopisać do konkursu:

Książki Neli wydaje Wydawnictwo Burda: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola