Wyjątkowa wyprawka dla przedszkolaka, czyli dlaczego warto kupić dziecku coś innego niż plastikowy chlebak z dyskontu?


Wrzesień przeleciał jak z bica trzasł. To był dla nas wyjątkowy miesiąc z wielu powodów. Intensywnie remontowaliśmy nasze nowe mieszkanie, ale przede wszystkim Julia zmieniła szkołę, a Szymon zadebiutował w przedszkolu. To było dla nas duże wyzwanie. I nadal jest, ale pozytywne efekty tych zmian są nie do przecenienia!
Oprócz emocjonalnych dylematów nieobce było nam tak przyziemne zagadnienie, jak wyprawka przedszkolaka. Z pomocą przyszła niezastąpiona ekipa z Emiko Store, która w zeszłym roku obdarowała Julię i Szymona workami a w tym zapewniła Szymkowi wyjątkowy ręczniczek i śniadaniówkę do przedszkola. 
Debiut w przedszkolu to niełatwa sprawa...

...szczególnie, kiedy następuje dosyć późno, bo w wieku 5 lat, a wcześniej debiutujący przedszkolak przebywał głównie pod skrzydłami mamusi. Tak właśnie było u nas. Na wsi dostęp do przedszkola jest z wielu względów ograniczony, więc tak naprawdę przynajmniej 50% wiejskich dzieci zaczyna edukację przedszkolną dopiero w wieku "obowiązkowym".

Dzieci przeżywają swój przedszkolny debiut na różne sposoby.

Jedne płaczą, drugie się buntują, a jeszcze inne na przykłąd zamykają się w sobie. 

Jako rodzice pomagamy naszym przedszkolakom przyzwyczaić się do nowej sytuacji na różne sposoby, ale czy pomyśleliście, że jednym z nich może być ... wyjątkowy worek na buty, piórnik, podusia czy śniadaniówka?


"Według psychologów dzieci potrzebują zabawek, które mają zawsze przy sobie, aby dały im poczucie bezpieczeństwa. Nasze produkty takie właśnie są. Zawsze blisko Waszych dzieci. A one je kochają i zabierają, gdzie tylko się da".


Wlaśnie według tej filozofii ekipa przesympatycznych, młodych ludzi tworzących markę Emiko Store szyje worki na kapcie, piórniki, poduszki, śniadaniówki, ręczniki... Wszystko z myślą o najmłodszych i pasją, którą widać w każdym szwie :). 

Mogę to powiedzieć [tudzież napisać] z ręką na sercu, bo Emiko Store towarzyszy nam już drugi rok. Najpierw były worki, które - jak zobaczycie na poniższych zdjęciach - są z nami nadal, a we wrześniu trafiły do nas: śniadaniówka i ręczniczek.  

Ta mina chyba mówi sama za siebie, prawda 😉? 


Personalizowana śniadaniówka oraz ręczniczek z haftem

Te dwa produkty towarzyszą mojemu debiutującemu przedszkolakowi.

Zarówno ręczniczek jak i śniadaniówka są w kolorze beżowym z haftem pięknego, zielonego traktorka i imieniem. Tworzą świetny komplecik, prawda :) ?

Śniadniówka wykonana jest z bawełny i lnu, a lewa strona to wodoodporna podszewka, która zapewni kanapkom bezpieczeństwo w każdych warunkach. A jak wie każda mama picie w plecaku "lubi" się wylać a zabawa w kałużach często jest nie tylko do poziomu kaloszy ;).  Zamykana jest na bawełniany troczek. 

Przydatne informacje ze strony Emiko Store:

"Wymiary: 18 cm x 22 cm

Można prać w pralce. Prasować na lewej stronie Produkt w 100% handmade i 100% fairtrade!

Skład: 60% bawełna 40% len"

Więcej o lunchboxach tutaj: ŚNIADANIÓWKI

Ręczniczek jest idealnych rozmiarów dla przedszkolaka, miękki i chłonny a także posiada wieszaczek. Dzięki wyhaftowanemu imieniu dziecko na pewno nie pomyli go z imieniem inego dziecka, a mama oszczędzi sobie problemu z odpowiednim oznaczeniem :).

Przydatne informacje ze strony Emiko Store:

Wymiary: 30 cm x 50 cm Kolory: fioletowy, różowy, żółty, zielony, szary, beżowy i niebieski.

Można prać w pralce. Prasować na lewej stronie
Produkt w 100% handmade i 100% fairtrade!

Ręcznik frotte, miękki, gramatura 500 gsm.
Aplikacja: bawełna"

A tu więcej o ręczniczkach: RĘCZNICZKIW produktach Emiko Store oprócz walorów estetycznych, jakości i solidności wykonania i oryginalności fantastyczne jest to, że można je w prosty sposób dopasować do właściciela - wybrać wzór, kolor i wyhaftować imię. A któż nie lubi czuć się wyjątkowy ;) ?

O tym, że dzięki Emiko wyjątkowo może się poczuć nie tylko dziecko, ale i mama już w kolejnym wpisie... A na zdjęciu poniżej mała zajawka ;). Ciekawi :) ?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola