Masza i Niedźwiedź machają do was z kart książek!

Czy jest jeszcze jakieś dziecko, które nie zna rezolutnej Maszy i opiekuńczego Niedźwiedzia? Serial animowany prosto z Rosji przebojem wszedł na ekrany polskich telewizorów i podbił serca dzieci i rodziców. Moje dzieci przepadają za tą sympatyczną dwójką i ich przygodami, a niedawno mogą nie tylko oglądać ją na ekranie, ale też czytać i bawić się książkami z serii "Masza i Niedźwiedź".
Książki z serii "Masza i Niedźwiedź" to propozycje Wydawnictwa Egmont. Mali fani tej bajki na pewno się nie zawiodą, bo oprócz niewielkich rozmiarów książeczki z historyjkami o przygodach dziewczynki i jej przyjaciela, jest też duża książka z puzzlami oraz wyjątkowa książka - wzornik do rysowania postaci z bajeczek o Maszy.

"Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach" to urocza książeczka, którą dzięki niewielkim rozmiarom można zabrać wszędzie. Idealna na wakacyjne podróże, a także do czytania przed snem! Kolorowe, wesołe ilustracje umilą lekturę!

"Masza i Niedźwiedź. czytam i układam" to książka, w której oprócz krótkich opowiastek, maluch znajdzie aż 5 układanek składających się z 30 elementów każda. Należy ułożyć je na karcie książki, będącej równocześnie ramkami dla puzzli. Obrazek ułatwia ułożenie układanki. 

W ofercie Egmontu znajduje się cała seria książek z puzzlami, a wśród nich m.in. Tomek i Przyjaciele, "Klinika dla pluszaków" czy Barbie.

"Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie. Leśne szablony" to książeczka dla małych artystów! Na każdej stronie znajduje się wzór do narysowania lub namalowania bohatera bajki. Wystarczy podłożyć pod niego kartkę i do dzieła!

W tej serii znajdziecie też Pszczółkę Maję i bohaterów "Kliniki dl pluszaków". Zabawa jest naprawdę przednia!
Przeczytaj koniecznie recenzje innych książek Egmontu:

O Pszczółce Mai i Guciu

O Dory i Nemo

Seria "Poczytaj ze mną"

Samo Dzielny

Cuda wianki


Wasze dzieci też uwielbiają Maszę i Niedźwiedzia :) ? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola