Z Waderem na plażę i do piaskownicy!


Wreszcie mamy prawdziwą wiosnę! Dzieciaki doczekały się zabaw w piaskownicy, na podwórku, na plaży, a mamy odrobiny więcej luzu i odrobiny mniej bałaganu w mieszkaniu. WADER z kolei jak zwykle idealnie spełnia swoje zadanie i dba o to, by najmłodszym nie brakowało wyjątkowych zabawek do zabawy na świeżym powietrzu. 


 Wózek - przyczepa z kompletem do piasku

Duży, solidny wózek w letnich kolorach skradł moje serce! Dlaczego? Ze względu na swoją funkcjonalność, którą uwielbiam w zabawkach [i w ogóle w przedmiotach] i która sprawia, że nie jest to zabawka na jedną zabawę, a na wiele i to takich, jakie tylko podpowie wyobraźnia!

Wózek ma rączkę, dzięki której można go ciągnąć lub pchać i przewozić na nim co dusza zapragnie [prawie dosłownie, bo ma 60 kg udźwig!]. Po odczepieniu rączki zaś służy jako przyczepa, która idealnie pasuje do Traktora Giganta czy wywrotki Gigant Truck [o traktorze pisałam w zeszłym roku we wpisie "Wiosna z zabawkami Wader" - można kliknąć :)]. 

Do wózka dołączony jest komplet zabawek do piasku: wiaderko, sitko, łopatka, grabki i foremka. Nic tylko brać wózek razem z wyposażeniem na plażę i bawić się w piasku, w wodzie, zbierać muszelki i inne skarby, robić babki [tudzież "gotować zupę"]. O właśnie tak, jak robili to Szymon i Julia w minioną sobotę nad rzeką :).
Jeden komplet do piasku to mało tak jak w naszym przypadku? W takim razie może coś dla wielbicielki hitowej bajki Disneya "Vaiana"? Wiaderko z motywem z tej animacji, w komplecie z sitkiem, sporych rozmiarów łopatką i grabkami, sitkiem, młynkiem do wody i piasku oraz foremką. Jak zawsze kolorowo, estetycznie i radośnie!
WADER - polska marka, dobra marka!


Firma WADER - WOŹNIAK tworzy zabawki dla dzieci od ponad 27 lat. Ja za moment skończę 30, a więc te zabawki towarzyszyły już i mi w dzieciństwie. Doskonale pamiętam te plastikowe talerzyki i kubeczki w przedszkolu! Teraz WADER towarzyszy moim dzieciakom i wielu innym maluchom, których rodzice zaufali polskiej jakości. 

Solidne, bezpieczne i ładne


Może i to brzmi jak typowa reklama, ale co ja poradzę na to, że to PRAWDA :) ? Moje doświadczenia z zabawkami WADERA mówią same za siebie: Szymek bawi się zabawkami odziedziczonymi po 9-letnim kuzynie, a te z których "wyrasta" oddaje młodszym kuzynom. I służą, i służą, i służą... Solidne, bezpieczne i zwyczajnie ładne. Mają swoistą kolorystykę, dość prostą a jednocześnie wystarczająco szczegółową dla wyobraźni dziecka budowę, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i otrzymują mnóstwo nagród. Jak ich nie kochać? No jak :) ?

Zobacz zabawki na stronie producenta:

[Tekst powstał we współpracy z marką WADER - WOŹNIAK Sp. z.o.o.]


4 komentarze:

 1. Agata Wierzgacz22 maja 2017 08:22

  Wader 💚 najlepsza Jakość , wytrzymałość i ogromny wybór 👍

  OdpowiedzUsuń
 2. Żyć nie umierać22 maja 2017 10:39

  Mamy z Wadera aż dwie te przyczepki, poza tym kilka zestawów do piaskownicy i kilka większych i mniejszych autek! No wszystko jest rewelacyjne! I wytrzymałe, nawet jak ma już się je nawet kilka ładnych lat!

  OdpowiedzUsuń
 3. do mnie jakoś nigdy Wader nie przemawiał... ale możne spobujemy

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie zabawki zawsze się sprawdzają :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola