Wymarzone prezenty dla małej fanki My Little Pony.

Masz w domu małą fankę My Little Pony? Ja mam! Mam też dla ciebie dwie propozycje prezentów gwiazdkowych związanych z tymi słodkimi kucykami! Magiczne szkatułka i wyjątkowy kalendarz - zobacz, jak spodobały się Julii i zainspiruj się, jeżeli jeszcze szukasz "kucykowego", gwiazdkowego prezentu!


Szkatułka "Wspaniały świat kucyków" pełna jest prawdziwych, "kucykowych" skarbów! Sama, gdy tylko ją zobaczyłam, wpadłam w niemały zachwyt! Gdybym dziś była małą dziewczynką... Ach! Bawiłabym się tym zestawem na całego!
W kartonowym pudełku zamknięte zostały: puzzle, które tworzą płaską makietę miasteczka Ponyville, tekturowe elementy do zrobienia domków (w tym jeden domek do pokolorowania), książka - przewodnik po Ponyville oraz urocza figurka kucyka - Applejack. Krótko mówiąc: wszystko to, czego prawdziwa fanka kucyków potrzebuje do wspaniałej zabawy!
Jest kucykowo, jest kreatywnie, jest kolorowo i wesoło! Zabawka angażuje dziecko, rozbudza wyobraźnię i poczucie estetyki, a przede wszystkim jest prawdziwą perełką w kucykowej kolekcji :).
Sprawdźcie w sklepie Egmont - wydawcy szkatułki: Wspaniały świat kucyków.Drugą propozycją, również od Egmontu, jest kalendarz książkowy 2017 - oczywiście z kucykami w roli głównej. Dziewczynka ma tutaj miejsce na swoje zapiski, a z każdej strony będą uśmiechać się do niej kolorowe kucyki. Znajdują się tutaj także kucykowe porady ułatwiające życie ;).

Kalendarz będzie czymś na kształt dziennika, ale też stanie się świetnym pretekstem do nauki planowania (można tu zapisywać daty klasówek czy imprez szkolnych, dodatkowych zajęć itp.). Idealny pomysł na upominek (niedrogi, a pomysłowy!) dla nieco starszych dziewczynek - w wieku 8-12 lat.

Jeśli zainteresował cię kalendarz, kliknij do sklepu Egmontu - wydawcy kalendarza: My Little Pony. Kalendarz 2017.
Jak wam się podobają moje propozycje słodkich, kucykowych prezentów ;)?  Julce jak widać spodobały się bardzo!

Chcesz więcej inspiracji prezentowych od Egmontu? Klikaj śmiało: Gry Egmont pod choinkę; Gra Tata MiśKsiążka Cuda WiankiKiwi, leć nielocie, leć!

Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Egmont.

3 komentarze:

  1. Agata Wierzgacz15 grudnia 2016 08:50

    Świetne propozycje :-) Moja Julia też byłaby zachwycona takimi prezentami :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja Duśka to też fanka kucyków... W ubiegłym roku miała kalendarz z tej serii, w tym pewnie też będzie chciała. No i pod choinką znajdzie pewną kucykową książke ;-)

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola