'Spójrz na mnie!' - kobieca literatura w najlepszym wydaniu!

Lubisz książki o miłości? Nie oszukujmy się - która kobieta choć od czasu do czasu po takie nie sięga! Lekka, odprężająca i pełna ciepła lektura z happy endem to idealny pomysł na zimowe wieczory! Jeżeli takowej szukasz, sięgnij po "Spójrz na mnie!" Nicholasa Sparksa. Nie zawiedziesz się!Maria ma poukładane życie. Pracuje jako prawniczka, ma wspaniałą rodzinę, hobby i jest singielką. Po nieudanym związku, póki co nie szuka miłości. Jednak jak to z miłością bywa - sama ją znajduje i to w najmniej odpowiednim momencie. Maria poznaje Colina akurat wtedy, kiedy tajemniczy mężczyzna zaczyna nękać ją anonimowymi liścikami i telefonami. Dziewczyna pada ofiarą stalkingu i domyśla się kto za tym stoi - rodzina, z którą była związana poprzez pewną sprawę, jaką prowadziłam pracując w charakterze prokuratora. 
A Colin - cóż - początkowo wydaje się, że ze swoją kryminalną przeszłością, psychoterapią spowodowaną nieumiejętnością panowania nad złością a na dodatek hobby polegającym na startowaniu w zawodach MMA jest najgorszym możliwym wyborem dla Marii i znajomość z nim może ją tylko jeszcze bardziej pogrążyć. Życie jest jednak przewrotne, a pozory mylą. Okazuje się, że nie tylko przeciwieństwa się przyciągają, ale także, że gdyby Maria nie związała się z Colinem to mogłaby naprawdę bardzo wiele stracić...

Historia miłosna, ale nie harlequinowa! Wątek kryminalny nadaje książce wartkiej akcji, bohaterów nie sposób nie polubić (oczywiście tych pozytywnych), a relacje rodzinno - przyjacielsko - miłosne nadają lekturze ciepła, dzięki czemu mimo imponującej grubości (ok. 500 stron) bardzo prawdopodobne, że pochłoniesz tę książkę w jeden wieczór! 

Książkę napisał znany z historii chwytających za serce Nicholas Sparks (m.in. "List w butelce"). Trzeba przyznać, że "Spójrz na mnie!" jest kontynuacją jego dorobku literackiego w najlepszym gatunku, Tylko czekać na adaptację filmową!

Wydało ją w Polsce Wydawnictwo Albatros. Miałam przyjemność ją zrecenzować dzięki księgarni www.taniaksiazka.pl, gdzie "Spójrz na mnie!" to jedna z nowości wśród literatury kobiecej.1 komentarz:

  1. Kinga Zielińska22 czerwca 2017 23:42

    Polecam jeszcze książkę: Zatrzymać dzień. Bardzo wciągająca - niezwykła opowieść wzbudzająca pozytywne emocje! :)

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola