Dorysowanki - kreatywne książeczki dla dziewczynek i chłopców [+ KONKURS].

Twoje dziecko lubi rysować i kolorować? A znudziły mu się już tradycyjne kolorowanki i rysowanie na kartkach z bloku? W takim razie "Dorysowanki" to idealna propozycja dla niego! Te książeczki nie tylko uczą jak narysować robota czy słodkiego kotka , ale też służą do robienia zapisków dotyczących hobby, szkoły czy planów na przyszłość, kolorowania i tworzenia, a przez to pomagają rozwijać wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Zobacz wersję dla dziewczynek i chłopców i wygraj jedną z nich dla swojego dziecka!"Dorysowanki" to wyjątkowa propozycja książkowa od Wydawnictwa ADAMADA. Autorzy przygotowali wersję dla dziewczynek i dla chłopców, a każda z nich pełna jest intrygujących zadań, rysunków, które czekają na dokończenie i kolorowanek. 

W wersji dziewczęcej mamy modelki, torty urodzinowe, torebki  urocze zwierzątka, a w chłopięcej dinozaury, rakiety kosmiczne, piłkarzy i roboty. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziewczynce kupić książeczkę zieloną, a chłopcu różową. Co kto lubi!
"Dorysowanki" to jednak coś więcej niż nauka rysowania i kolorowanki. Każda z tych książeczek to także swoisty pamiętnik. Mamy tutaj miejsce na napisanie czegoś o sobie, swoim wyglądzie, rodzinie, hobby, podróżach. Dzięki zadaniom takim jak opisanie najradośniejszego i najsmutniejszego momentu w życiu, dziecko uczy się  nazywać i wyrażać emocje. Rubryki takie jak "wymarzony prezent urodzinowy" czy "wymarzony zawód" pozwalają marzyć i uczą dążyć do celu, a strony na których dziecko może wypisać swoje mocne strony, rozwijają wiarę w siebie. Przyznasz, że to wyjątkowe w tego typu książeczkach?O książeczkach czytaj więcej tutaj: Dorysowanka dla dziewczynek, Dorysowanka dla chłopców.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa ADAMADA nie tylko Julia i Szymon mają możliwość testować "Dorysowanki", ale także ty masz szansę wygrać egzemplarz dla swojego dziecka! Na Facebooku ruszył szybki konkurs, w którym do zdobycia jest jedna "Dorysowanka" dla dziewczynki i jedna dla chłopca. Szybko - weź udział! ------> KONKURS JEST TUTAJ.


2 komentarze:

  1. Agata Wierzgacz14 grudnia 2016 21:06

    Ale fajne te książeczki :-) moja Julcia ciągle rysuje nawet w przedszkolu zamiast się bawić to ciągle rysuje , robi laurki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gośka Budzowsk14 grudnia 2016 21:29

    Lena nie tyle rysuje wiecej pisze a tu duzo jest wpisywania wiec fajna by była dla niej zabawa

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola