Sośnico, tęsknimy!!!

Kiedy za oknem szaro - buro a po 16:00 zapadają egipskie ciemności, siadamy często całą rodzinką na kanapie, bierzemy albumy i wspominamy nasze najpiękniejsze wakacje - pobyt w Zakopanem i w hotelu Sośnica. Od razu robi się cieplej w sercu! I nieuchronnie pojawia się pytanie - a może by tak zimą wybrać się do Sośnicy ;)?Na zdjęciu widok z okna naszego pokoju.

Jak już jechać pierwszy raz w życiu w góry to od razu w najlepsze miejsce! Czyli do Sośnicy - położonego w centrum Zakopanego, a jednocześnie z dala od zgiełku, urokliwego hotelu, w którym znajduje się wszystko, co potrzebne do rodzinnego wypoczynku, a pracujący w nim ludzie traktują gości niemal jak rodzinę.
Od pierwszego dnia pobytu, o którym pisałam już we wpisie Wakacje z dziećmi w Zakopanem - tylko w hotelu Sośnica!, byliśmy zauroczeni tym miejscem, a przede wszystkim panującą w nim pełną ciepła i uśmiechu atmosferą. Tam naprawdę nie było nikogo, ale to NIKOGO, kto byłby w złym humorze! I dzięki tym otaczającym nas na każdym kroku uśmiechom, miłym słowom, życzliwości człowiek czuł, że ODPOCZYWA od samego wejście w progi Sośnicy. Naprawdę! Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nigdy w życiu nie wypoczęłam tak, jak w Sośnicy! 
Oczywiście oprócz wspaniałej atmosfery, o moim - matczynym - odpoczynku zadecydowały też inne czynniki:
- po pierwsze przez 7 dni nie musiałam przygotowywać nic do jedzenia, tylko schodziliśmy sobie do jadalni na pyszny szwedzki stół na śniadanie i czterodaniowy obiad,
- po drugie przez cały tydzień nie odkurzałam, nie zmywałam, nie prałam gór ciuchów...
- po trzecie nie musiałam usypiać mojej dwójki rozrabiaków, bo po górskich wrażeniach padali jak kawki,
- wreszcie po czwarte bawialnia, basen i warsztaty w ramach pakietu Familia, Wakacje, Przygoda po prostu wypełniały dzieciakom czas w przerwach pomiędzy wędrówkami!

Sośnica i jej gościnne progi sprawią, że wypocznie cała rodzina - MAMUSIE TEŻ :).


Na samej górze - nasze okno - pokój 324.

Jakże znów przydałby mi się taki relaks, cudowna beztroska, spokój wewnętrzny, jaki tam, tuż u podnóża Giewontu czułam! 
A i kochane góry chciałabym znów zobaczyć, poczuć to rześkie powietrze i przyjemny ból w łydkach po górskiej wędrówce! 
Musimy tam wrócić! Do Zakopanego! W Tatry! Do Sośnicy!

Może zimą? Giewont obsypany śniegiem, grzaniec na Krupówkach i zimowe pakiety atrakcji w Sośnicy! W pakiecie FERIE + EXTRA  kurs Małego Ratownika, warsztaty mini inżynierii LEGO, wyprawa skuterami śnieżnymi i zabawa z psami husky - a to tylko niektóre atrakcje! W opcji SKI 6-dniowy kurs narciarski dla dziecka! A może opcja FERIE + ŻYRAFA? Sami sprawdźcie, co się kryje pod tą intrygującą nazwą :) No i jest jeszcze zaproszenie na Święta: RODZINNE ŚWIĘTA w Sośnicy. Pyszne jedzenie, upominki i czas tylko dla najbliższych - bez pośpiechu, bieganiny w kuchni i sprzątania po kolacji :). Prawda, że brzmi kusząco? 

Nam niestety już w tym roku nie uda się zimą zawitać do Zakopca i Sośnicy, ale na pewno przyjdzie taka zima - zima z Sośnicą w roli głównej :). Nie możemy się doczekać!

2 komentarze:

  1. Marlena Pietkiewicz30 listopada 2016 22:31

    Tylko raz byłam w górach i od razu skradły moje serce. To było 9 kat temu i tęsknię do dziś. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pobyt zimą znacznie różni się od letniego, ale jeśli nie zamierzacie dużo jeździć autem po naszych górskich drogach, to zdecydowanie polecam - zimą jest fajniej, tyko w ferie dzikie tłumy.

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola