3-poziomowy garaż od Wadera - gratka nie tylko dla czterolatka! [+ KONKURS]

Zabawki Wader znają chyba wszyscy! Rodzice cenią je za wyjątkową solidność i bezpieczeństwo, a dzieci kochają za różnorodność, oryginalny i przyjazny dizajn, funkcjonalność i bajeczne kolory. Mogę śmiało powiedzieć, że dla mojego czterolatka zabawki Wader są numerem 1! Jesienią w ofercie Wadera pojawiło się kilka świetnych nowości - jedną z nich jest 3-poziomowy garaż z windą. Zobaczcie, jak się sprawdza w zabawie czterolatka!3-poziomowy garaż z windą to kolejna zabawka z serii Garage.   Zestaw składa się z elementów dróg o długości 2,3 metra, windy, poszczególnych poziomów parkingu, dwóch drzew, dwóch autek, elementów ogrodzenia. Wszystko zapakowane w kolorowy karton. 
Zabawkę trzeba samodzielnie złożyć, ale na szczęście nie jest to bardzo trudne. Do zestawu dołączono także arkusze z naklejkami do ozdobienia garażu. 

Podobnie jak inne zabawki z tej serii, a także z serii Kid Cars 3D, mimo swojej prostoty daje wiele możliwości kreatywnej zabawy. Można jeździć autkami po krętych trasach prowadzących na poszczególne piętra parkingu albo przemieszczać je windą, urządzać wyścigi albo zaangażować parking do bardziej rozbudowanej zabawy np. z innymi zestawami Wadera, z którymi jest kompatybilny (cała seria Kid Cars 3D, Kids Cars Series i Garage oprócz jednego zestawu). Szymkowi wcale nie trzeba było możliwości łączenia z innymi zestawami pokazywać - sam na to wpadł szybciej od mamy :).

Szymkowi od razu garaż przypadł do gustu. Lubi ten rodzaj zabawy autami polegający na przejeżdżaniu nimi z miejsca na miejsce i ustawiania ich. Mamy już pokaźną kolekcję małych autek Wadera, więc zaraz dołączył je do dwóch samochodzików z zestawu i bawił się na całego. Jak już wspomniałam, tworzy też prawdziwe miasta i długie trasy łącząc garaż z innymi zestawami Wader (nawet tym niby niekompatybilnym ;)). 


To ten typ zabawki, która właściwie nigdy się nie nudzi, a co ważne jest tak solidna, że posłuży jeszcze młodszemu rodzeństwu czy kuzynom. I za to właśnie kochamy Wadera :).

Więcej o garażu przeczytacie tutaj: http://www.wader-zabawki.pl/garaz-z-winda-3-poziomy.htmlRazem z firmą WADER mamy dla was konkurs z fantastyczną nagrodą!

WYNIKI KONKURSU!

Garaż od Wadera pojedzie do...

Kubusia i Dominiki
oraz Moniki Zemły!

Gratuluję!

Czekam na adres: wokoldzieciblog@gmail.com

3-poziomowy garaż z windą może trafić do waszej pociechy!
To idealny prezent na Mikołaja albo na Gwiazdkę, prawda?

A więc weźcie udział w zabawie!

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Wokół Dzieci oraz Wader - Fabryka Zabawek. (przez fanów rozumie się osoby, które lubią oba profile na Facebooku).
2. Zadanie konkursowe polega na zamieszczeniu w komentarzach na Facebooku zdjęcia pokazującego jak twoje dziecko cieszy się na nadchodzące Święta :). Kreatywność w cenie ;).
Ważne: dopisz imię i wiek dziecka.
3. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jeden komentarz.
4. Praca konkursowa musi być autorska i nie może brać udziału w innych konkursach.
5. Zamieszczając zdjęcie zgadzasz się na warunki konkursu.
6. Konkurs trwa w dniach 17 - 24.11.2016, a wyniki ogłoszę do 3 po jego zakończeniu.
7. Nagrodą jest 3-poziomowy garaż Wader dla 1 osoby wybranej przeze mnie.
8. Wysyłka nagrody po stronie sponsora. Tylko na terenie Polski.
9. Facebook nie ma nic wspólnego z organizacją tego konkursu.

MIŁEJ ZABAWY!


Wpis powstał we współpracy z marką WADER.


PAMIĘTAJCIE, ŻE ORYGINALNE ZABAWKI WADER KUPICIE TYLKO Z ŻÓŁTO - NIEBIESKIM LOGO!
Na rynku pojawiły się podróbki z kolorowym logo imitującym logo WADERA, a zabawki okazują się być nietrwała, a nawet niebezpieczne!
Firma WADER informowała o tym na swoim profilu na Facebooku: link do posta.

5 komentarzy:

 1. Aneta Skierkowska18 listopada 2016 07:05

  Chrzestniak męża byłby zachwycony! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny konkurs, ja planuję synkowi kupić traktor z przyczepą Wadera. Mamy już śmieciarę i powiedziałaby, że jest ona wieczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Janina Stanowska20 listopada 2016 22:13

  Piękna zabawka na Mikołajki dla dziecka, ale będzie jazda! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Paulina Świątek21 listopada 2016 11:34

  Regulamin akceptuję :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola