Moc zabawy z Pszczółką Mają, Guciem i Wydawnictwem Egmont.

Rezolutna i zabawna Pszczółka Maja i jej kolega - nieśmiały i troszkę gapowaty Gucio to bohaterowie ponadczasowi. Kochaliśmy ich my i kochają ich nasze dzieci. Sympatycznie pszczółki uśmiechają się teraz także z kart różnorodnych, ciekawych i zabawnych książeczek. "Wodne malowanie", "Wielka księga łamigłówek" czy "Rysuję i ścieram" - co twoja pociecha wybierze dla siebie?


"Rysuję i ścieram" to książeczka, którą maluch może rozwiązywać wielokrotnie. Wszystko za sprawą specjalnego, śliskiego papieru i dołączonego do książeczki pisaka zmazywalnego. Na kolorowych stronach maluch może ćwiczyć rączkę dzięki szlaczkom, doskonalić spostrzegawczość szukając ukrytych szczegółów czy logiczne myślenie łącząc obrazki w pary. "Wodne malowanie" to książeczka, do której potrzebna jest tylko woda i pędzelek. Dzięki specjalnym kartkom wystarczy pomalować obrazki wodą, aby nabrały kolorów. Idealna zabawa dla najmłodszych dzieci i wtedy, kiedy akurat naprawdę bardzo nie chcemy sprzątać po plakatówkach :). Takie wodne czary - mary. Ostatnia propozycja z serii o Mai i Guciu to "Wielka księga łamigłówek". Bardzo gruba książka pełna rozmaitych zagadek  rozwijających spostrzegawczość, logiczne myślenie, kreatywność i zdolności manualne. Dzieci razem z bajkowymi bohaterami uczą się kolorów, liczenia, literek i poznają otaczający świat. Łamigłówki są dostosowane do wieku ok. 6 - 8 lat, ale różnorodność pozwoli bawić się też młodszym i nieco starszym dzieciom. Książka idealna na jesienne, deszczowe popołudnia!
Wszystkie książeczki wydało Wydawnictwo Egmont. Na stronie www.egmont.sklep.pl znajdziecie więcej informacji na ich temat.

2 komentarze:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola