Coś więcej niż worek na obuwie - worki od Emiko Store.

Wyprawka do szkoły to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Tym większe, że wybór przyborów i akcesoriów niezbędnych w szkole jest coraz większy. Coraz to inni bajkowi i filmowi bohaterowie są na topie, a co za tym idzie na plecakach, piórnikach czy workach na obuwie. Często jednak okazuje się, że piękny wygląd nie idzie w parze z jakością, a co więcej co druga dziewczynka w klasie ma identyczny tornister z Anną i Elzą, a chłopiec z jakimś superbohaterem. Można jednak sprawić dziecku coś, co będzie zarówno ładne, modne i estetycznie wykonane jak również niepowtarzalne! Zobaczcie worki na obuwie od Emiko Store!Emiko Store to polska firma, a właściwie nie - "firma" to zbyt bezosobowe określenie - to zespół fajnych ludzi, którzy postawili sobie za cel tworzenie wyjątkowych rzeczy dla milusińskich. Poduszki, ręczniczki, kamizelki odblaskowe i worki na obuwie, które mają w swojej ofercie łączą przyjemne z pożytecznym: spełniają dziecięce marzenia odnośnie tego, jak powinny wyglądać a jednocześnie są wykonane z niezwykłą starannością, z bezpiecznych, naturalnych, polskich tkanin. 

Po tym, jak trafiły do nas worki od Emiko Store, mogę z całą pewnością stwierdzić, że radość dzieciaków jest BEZCENNA! Zaczyna się już od wybierania wzoru: ten błysk w oku i "Mama, naprawdę mogę wybrać, co tylko chcę?". A wybór jest ogromny: od krówek, świnek, piesków i kotków, przez Kucyki Pony, Spidermana i Batmana aż po przeróżne pojazdy, piłki czy księżniczki. Potem oczekiwanie na przesyłkę i emocje przy jej otwieraniu. Sprawdźcie sami: WZORY WORKÓW. Worki jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach, a oprócz wymarzonej aplikacji jeszcze imię, które dodaje workowi oryginalności i wyjątkowości. 

Gwóźdź programu to oczywiście użytkowanie worków, a niekoniecznie trzeba do nich pakować tylko buty na w-f! Julka i Szymek zaraz po tym, jak listonosz przyniósł nam paczuszkę z workami, postanowili zabrać je w odwiedziny do babci. Szymek wrzucił do swojego worka ze Spidermanem ulubione figurki dinozaurów, a Julka książeczki do kolorowania i kredki. Worki założyli na plecy i dumnie pospacerowali do babci. Worki są lekkie i jednocześnie pojemne, więc doskonale nadają się właśnie na wycieczki, spacery i wszelkie okazje, kiedy dzieci chcą zabrać ze sobą ulubioną zabawkę czy książeczkę, a nawet kanapkę czy picie. Sądzę, że z równym powodzeniem, co na krótkim spacerze będą nam towarzyszyć w górach! Julka oczywiście swój od września zabierze do szkoły.

Zdjęcia ze spaceru i worki od Emiko Store "w akcji" możecie zobaczyć poniżej. 
Jak wam się podobają:)?
Na koniec chcę przytoczyć kilka słów, które znajdują się w opisie worków na stronie Emiko Store wspaniale oddających filozofię marki i podkreślających jeszcze jedną ważną rzecz dotyczącą tych worków:

"Według najlepszych psychologów na świecie, kiedy dziecko posiada swój ulubiony przedmiot, staje się on dla dziecka swoim rodzajem oparciem, daje mu poczucie bezpieczeństwa. Często są z nim związane pozytywne emocje. Taki ulubiony przedmiot doskonale sprawdza się w sytuacji kiedy dziecko zaczyna odczuwać samotność, obawę lub smutek. Tym ulubiony przedmiotem może być nasz worek!"

Zdecydowanie zgadzam się z tymi słowami. Ulubiona rzecz może skutecznie umilić szkolne początki, a i w kolejnych klasach jest fajnie taką mieć. Personalizowany worek od Emiko Store ma ogromne szanse się nią stać... :).

Zobacz na: emiko-store.com

2 komentarze:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola