Spotkajmy się w Trójmieście vol. 2 - relacja ze spotkania blogerek w Gdyni.

Tegoroczne lato jest dla mnie wyjątkowym czasem przede wszystkim dlatego, że już od bardzo dawna nie poznałam tylu nowych osób, co teraz! Wreszcie odważyłam się i zaczęłam brać udział w spotkaniach blogujących mam i mogę tylko żałować, że tak późno się na to zdecydowałam. Na szczęście okazji z pewnością nie zabraknie! Dziś mam dla was relację ze spotkania w Gdyni - Spotkajmy się w Trójmieście vol. 2. Zobaczcie jak się bawiliśmy!(fot. Matthew FotoArt)

Spotkanie organizowane już po raz drugi przez Żanetę z bloga Mother-and-son odbyło się 6 sierpnia w Gdyni w Hotelu Różany Gaj.  Do Trójmiasta mamy ok. 150 km, więc wyjechaliśmy o 7, żeby na 10 być na miejscu. Gdynia powitała nas słońcem, a Hotel Różany Gaj miłym dla oka, jasnym, przestronnym wnętrzem. Już na parkingu spotkałam Martę z KalMarowej Kuchni (oj, ile my się nagadałyśmy przez Fb i telefon!), a po wejściu do hotelu czekała Żanetka - organizatorkę, a na sali  poznałam resztę ekipy blogujących mamusiek: Basię z Pierwsze Kroki, Magdę z Borsuczkowa, Monikę z bloga Konfabula, Kasię z Porady Mamy Kasi, Olę z Okiem Alexa, Asię z bloga Krzywa Prosta, Sylwię z Oczami Mamy no i Natalię ze Schwytanych Chwil, z którą tak jak z Martą wirtualnie znałam się już bardzo dobrze. 


(fot. Matthew FotoArt)


(fot. Matthew FotoArt)
Oprócz tego, że spotkanie było okazją do poznania innych blogujących mam, dało też możliwość poszerzenia horyzontów i zdobycia wiedzy. Odbyły się trzy prelekcje: fotografa z Matthew FotoArt, dietetyczki pani Agnieszki z Instytutu Żywienia i Rozwoju Eligo, a także pani Magdy zajmującej się organizacją imprez baby shower z Baby Shower Trójmiasto. Nie będę ukrywać, że najmniej zachwyciło mnie wystąpienie fotografa, jednak z drugiej strony staram się zrozumieć, dlaczego nie do końca wyszło fajnie. Wiem, że stres potrafi sparaliżować i myślę, że tak mogło być w tym wypadku. Za to prelekcja pani Magdy była pełna pozytywnej energii i uśmiechu. Jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży, to baby shower mi sie marzy ;). Miłym akcentem wystąpienia pani Magdy były upominki w postaci bonów na fotoksiążki od Fotojoker (500 zdjęć z wakacji w górach czeka ;)). Podobnie energetyczna była prelekcja pani Agnieszki, która z prawdziwą pasją opowiadała o żywieniu dzieci. Dowiedziałam się wielu ważnych i ciekawych rzeczy, a mój mąż, który również miał okazję posłuchać, dzięki pani Agnieszce, zaczął mi wytykać niejedzenie śniadań (wszak dzieci biorą przykład z rodziców) ;). 


PRELEKCJA FOTOGRAFA


PRELEKCJA PANI MAGDY Z BABY SHOWER TRÓJMIASTO (fot. Matthew FotoArt)


PRELEKCJA PANI AGNIESZKI Z INSTYTUTU ŻYWIENIA I ROZWOJU ELIGO (fot. Matthew FotoArt)


Niemniej ważnym punktem spotkania była licytacja giftów podarowanych przez wielu zdolnych i życzliwych darczyńców. Cały dochód został przekazany na potrzeby Gdyńskiego Hospicjum, a uzbierać udało się 1135 zł. W kolejnym wpisie pokażę wam, jakie cuda mi udało się wylicytować!


(fot. Matthew FotoArt)


Na spotkanie można było zabrać dzieci i jak wnioskuję po opowiadaniach Julki i Szymona, bawiły się one nie gorzej niż ich mamy. Zadbały o to przesympatyczne panie z O rety - Animacja Nauka Zabawa. Malowały dzieciom buźki, robiły kwiatki z balonów, rysowały kredą po chodniku, puszczały ogromne bańki i bawiły się na placu zabaw przy hotelu. Myślę, że wszystkie maluchy były zadowolone tak samo jak moje!
Słodkim akcentem był pyszny tort upieczony specjalnie dla nas przez Krainę Wypieków - TORTY Trójmiasto.


Zaglądajcie i czytajcie relacje innych uczestniczek spotkania, a także bądźcie czujni, jeśli jesteście ciekawi, co udało mi się wylicytować i jakimi wspaniałościami obdarowali nas, blogerki, sponsorzy spotkania!

C.D.N...

8 komentarzy:

 1. Z Trójmiasta byłam jedynie w Sopocie, a także kiedyś w Gdańsku, ale tego nie liczę, bo byłam jako dziecko i nic nie pamiętam. Może kiedyś i mnie nadarzy się okazja wybrać w tamte rejony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aneta Skierkowska29 sierpnia 2016 15:55

  Bardzo sympatycznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olu było miło Ciebie poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coraz bardziej lubię takie spotkania :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze to przyjemność poznawać nowe miejsca i ludzi :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Iza D- www.nietylkorozowo.pl30 sierpnia 2016 22:30

  Fajne spotaknie :) Skąd te dziergane poduszki? Piękne są

  OdpowiedzUsuń
 7. Iza poduszki robiła Magda z Borsuczkowego Domku - znajdź na Fb :).

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola