Nowy dom - moje wymarzone wnętrza.

Trzeba mieć marzenia i trzeba przekształcać je w cele! Choć bywa, że wydaje nam się, iż są [prawie] niemożliwe do realizacji, to życie pokazuje, że tylko ten, kto nie ryzykuje, nie pije szampana! Ja sobie wymarzyłam własny domek z ogródkiem, właściwie to razem z Grześkiem go sobie wymarzyliśmy. I choć wielu mówi nam: "Porywacie się z motyką na słońce!", to my wierzymy i będziemy dążyć do celu. Na razie mamy tylko albo aż akt własności działki i ... wizję, jak nasz wymarzony domek ma wyglądać! Zacznę nietypowo, bo od ... wnętrza domu! Chociaż, czy nie jest tak, że dla większości kobiet wnętrza są jednak ważniejsze niż to, z jakiego domek jest pustaka czy jaki jest kolor elewacji? W każdym razie w kwestii wnętrz, mamy dużo większe pole do popisu dla naszej inwencji i wyobraźni! 

Nie mam określonego stylu, w którym chciałabym urządzić nasz przyszły domek. Raczej wiem, co chciałabym, aby się w nim znalazło! I tak marzy mi się:

- miejsce na mój pokaźny zbiór książek; regały a może pólka we wnęce?
- duży stół i krzesła, przy którym będziemy mogli jeść wspólne posiłki,
- duże łóżko sypialniane; oj tak, po latach spania na kanapie to byłaby fantastyczna odmiana!
- oddzielne pokoiki dla dzieci; teraz dzielą pokój 14 metrów kwadratowych i naprawdę trudno już pomieścić wszystkie zabawki chłopca i dziewczynki,
- przestronna łazienka z miejscem na kosmetyki i inne przybory toaletowe; obecnie wszystko ląduje na pralce...
- funkcjonalne szafki w kuchni, w których nie będzie trzeba nic upychać, tylko wszystko będzie miało swoje miejsce,
- kolorowe, designerskie grzejniki, które nie tylko zapewnią ciepełko, ale też będą ozdobą wnętrz.

Chciałabym, aby to wszystko znalazło swoje miejsce we wnętrzach pełnych słońca i jasnych oraz żywych kolorów. Wierzę, że wnętrza powinny oddawać charakter i temperament swoich domowników, więc ma być pozytywnie, radośnie i ciepło!

Z pewnością zainteresował was ostatni punkt na mojej liście wymarzonych elementów domu: czy grzejniki mogą być ozdobą wnętrz? Oczywiście! przekonałam się o tym, buszując po Internecie i trafiając na blog purmosfera.pl Znalazłam tam grzejniki, które zupełnie odbiegają od tych, jakie mam obecnie w mieszkaniu i jakie zapewne ma większość z was! Grzejniki PURMO są nowoczesne i oryginale. Możemy postawić na kolor i kształt, który doskonale podkreśli styl, w jakim urządzamy wnętrze i doda mu wyjątkowości. Koniec z nudnymi grzejnikami, które wolelibyśmy raczej ukryć, niż wyeksponować w mieszkaniu!

ZOBACZCIE GARŚĆ INSPIRACJI:


Grzejnik Tinos V


Grzejnik Yali Parada


Grzejnik Tinos V 


Grzejnik Muna 


Grzejnik Plan Compact 


Grzejnik Ventil Compact

Jak wam się podobają te rozwiązania? Prawda, że grzejnik może być czymś więcej niż tylko elementem zapewniającym ciepło w domu?

Wizyta na blogu purmosfera.pl przekonała mnie, że grzejniki wcale nie muszą być nudne! PURMO proponuje w tej kwestii coś zupełnie innego, aniżeli to, co większość z nas zna! Te grzejniki zapewniają nie tylko komfort cieplny w pomieszczeniu, ale są także przykładem wzornictwa z najwyższej półki, mogą odzwierciedlać styl, w jakim urządzamy wnętrza i jednocześnie naszą osobowość, a także dodać wyjątkowości każdemu pomieszczeniu w domu.

[Wszystkie zdjęcia z wpisu pochodzą z bloga purmosfera.pl oraz strony purmo.com.pl]

7 komentarzy:

 1. Świetne inspirację, ja również uwielbiam jasne wnętrza choć ma świadomość, że utrzymanie ich w czystości może być trudne przy dzieciach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Agata Wierzgacz11 sierpnia 2016 13:09

  Cudne inspiracje :-) grzejniki są w ekstra kolorkach :-) marzenia się spełniają i wierzę , że Wasze marzenie się spełni :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aneta Skierkowska11 sierpnia 2016 14:35

  Posiadanie własnego, przytulnego domku to także nasze wielkie marzenie, które liczę, że spełni się w niedalekiej przyszłości. Te grzejniki to bardzo fajna sprawa. I faktycznie, nadają pomieszczeniom niebanalnego wyglądu.

  OdpowiedzUsuń
 4. my jesteśmy na etapie wieńca :) w tym roku mamy cichutką nadzieję, że pokryjemy dachem :)
  a grzejniki bomba!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten grzejnik w łazience szalenie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. trochę zazdroszczę Ci tego nowego domu :) Tego planowania, wymyślania, układania w końcu swoich rzeczy tak jak chcesz :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola