Szukanie szczegółów w baśniowej krainie - nowość Wydawnictwa Debit.

Szukanie szczegółów to jedna z ulubionych zabaw moich dzieci. A przy tym jaka rozwijająca! Uwielbiamy książeczki pełne detali, które trzeba odnajdywać na ilustracjach. Nowość Wydawnictwa Debit "Co się kryje w baśniowej krainie?" jest właśnie jedną z takich książek. Jest kolorowo, ciekawie i baśniowo!

"Co się kryje w baśniowej krainie?" to książka, która łączy w sobie ilustracje z najpopularniejszych baśni z szukaniem szczegółów na tychże obrazkach. Aladyn zgubił lampę, Czerwony Kapturek buciki a Pinokio szuka świerszcza.Dzieci muszą im koniecznie pomóc w tych poszukiwaniach!
Duże ilustracje (książka ma format A4, a ilustracja każdej z bajek zajmuje 2 strony) doskonale ukazują fabułę każdej baśni. U dołu maluch znajdzie elementy, które trzeba odnaleźć na obrazku. Trzeba przyznać, że zostały dobrze ukryte na barwnych ilustracjach i odnaleźć je wcale nie jest łatwo! Wymaga to dużej koncentracji i spostrzegawczości i świetnie pomaga rozwijać te cechy u dziecka.
Julka i Szymek chętnie sięgają po tę książeczkę i bardzo się angażują w szukanie szczegółów. To sposób na fajną, wspólną zabawę - także rodzinną. Dodatkową atrakcją książki są rozkładówki przeznaczone do samodzielnego pokolorowania.
Warto mieć w biblioteczce tego typu książki, bo szukanie szczegółów właściwie nigdy się dzieciom nie nudzi, a stanowi ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu, który jednocześnie bawi i rozwija!

Tytuł: łCo się kryje w baśniowej krainie?
Seria wydawnicza Szukaj, baw się, znajduj!
Liczba stron 40
Format 220 x 300 mm
Oprawa twarda foliowana
Wydawnictwo Debit

4 komentarze:

 1. Aneta Skierkowska1 lipca 2016 21:19

  Super pozycja! Jako dziecko uwielbiałam tego typu łamigłówki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agata Wierzgacz1 lipca 2016 21:38

  Świetna książeczka :-) Bardzo lubimy takie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. katarzynagieracka1 lipca 2016 21:57

  Genialna....Lilce by się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książeczka, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola