Sznurowanka Zwierzęta - prostota jest fajna!

Sznurowanka  to prosta zabawka, która doskonale ćwiczy sprawność manualną i koncentrację. Przeplatanie sznureczka przez otwory jest świetnym sposobem na wyciszenie, szczególnie dla tych bardzo żywiołowych dzieci. Do Julii i Szymona trafiła niedawno sznurowanka ZWIERZĘTA marki Melissa & Doug. Zobacz, jak się sprawdziła!Sznurowanka ZWIERZAKI marki Melissa & Doug to pięć zwierzątek wykonanych z drewna i pięć kolorowych sznureczków. Elementy - jak na markę Melissa & Doug przystało - są wykonane bardzo starannie, z dbałością o szczegóły. Wszystko w drewnianej skrzyneczce.

Zadaniem malucha jest przewlekanie sznureczków przez otworki  tworzące jednocześnie zarys każdego zwierzaka. To doskonałe ćwiczenie dla małych rączek odpowiednie już dla 3-latka.  Dzięki kolorom sznureczków i ramek dziecko uczy się je rozpoznawać i dopasowywać. Najmłodsze dzieci mogą także zdobywać przy okazji wiedzę o zwierzątkach (w zestawie jest kotek, piesek, rybka, żółwik i zajączek).

Zabawka prosta, a jak w swej prostocie fajna! Szymek chętnie sięga po zwierzątka i próbuje przewlekać sznurowadła. Nie zawsze mu to wychodzi, ale stopniowo ćwiczy motorykę rączki i cierpliwość. Julka choć ma już 8 lat też sobie przewleka sznureczki. Jest to również bardzo dobry sposób na wyciszenie się dla bardziej żywiołowych dzieci. 

Sznurowankę kupicie w sklepie Elemele: elemele.sklep.pl

ZOBACZCIE JAK SIĘ SPRAWDZA U NAS!


6 komentarzy:

 1. Aneta Skierkowska18 lipca 2016 11:13

  Świetne! Bardzo mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ożyły moje wspomnienia z dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agata Wierzgacz18 lipca 2016 12:35

  Wow ale świetne :-) zawsze mnie zaskoczysz super nowością ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami proste zabawki są najlepsze i nie muszą kosztować krocie.

  OdpowiedzUsuń
 5. No powiem ci, że fajne to!!! proste, a ile daje radości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Młoda od niedawna bawi się przeplatankami. Wcześniej nie bardzo się interesowała, ale przyszedł czas i przepadła :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola