Nasz Album pomoże zachować wakacyjne wspomnienia!


Jesteś sentymentalna? Szukasz sposobów na trwałe zachowanie najpiękniejszych chwil? Masz dosyć wywoływania i segregowania setek zdjęć? Wejdź na stronę Nasz Album i przygotuj własną fotoksiążkę, która będzie pamiątką na lata! Ja właśnie odebrałam od kuriera swoją! 


Zdjęcia ze ślubu? Z okresu ciąży? A może z podróży? Wszystkie piękne chwile zachowasz dzięki fotoksiążkom, które możesz zaprojektować i zamówić na stronie Nasz Album. 

Wystarczy zainstalować na komputerze specjalny program, który umożliwi ci przygotowanie od podstaw albumu według własnego pomysłu: od okładki, poprzez tła aż po rozmieszczenie i obróbkę fotografii. 

Masz do wyboru: kilka formatów, matowy lub błyszczący papier, białą lub czarną wyklejkę oraz opcję standard, ekonomiczną lub ekskluzywną. Możesz też dodać do swojego albumu dowolną liczbę stron. Wszystko zależy od twoich potrzeb i gustu!

Do swojego projektu możesz wracać wielokrotnie (bo zapisujesz go na dysku), poprawiać go i zmieniać. Kiedy stwierdzisz, że twój album jest już gotowy, po prostu klikasz: zamów i dopełniasz formalności związanych z zamówieniem. 

Ekipa Naszego Albumu jest błyskawiczna i solidna - mój album dosłownie po 3 dniach już był u mnie! I cieszył oko wspomnieniami z wiosny i początku lata 2016! Znalazły się w nim fotki z naszej majówki, z wyjazdu do oceanarium w Gdyni, z wycieczki do zoo w Gdańsku i jeszcze kilkanaście pełnych słońca ujęć z naszych spacerów po pięknych okolicach całkiem niedaleko domu. Uśmiechy, radość, fascynacja, beztroska, frajda, miłość - to wszystko uchwyciliśmy na zdjęciach, które wypełniły tę wyjątkową fotoksiążkę!

Teraz możemy w każdej chwili otworzyć Nasz Album i wracać do tych chwil! 
Wiem, że mamy solidną i piękną pamiątkę na długie lata!POLECAM nasz-album.pl oraz Fotoalbum na Facebooku!


3 komentarze:

 1. Aneta Skierkowska18 lipca 2016 21:42

  Natknęłam się już kiedyś na taką możliwość stworzenia własnego albumu. Dokładnie na Allegro. Uważam, że to fantastyczny pomysł na uchwycenie ważnych dla nas i wyjątkowych rodzinnych chwil w postaci zdjęć, które pozostaną wspaniałą pamiątką na długie lata. I zawsze miło będzie wracać do tych wszystkich wspomnień. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wioleta Krzywy18 lipca 2016 22:38

  mam ze ślubu taką pamiątkę ;) planuje synkowi zrobić z okresu od 1 do 2 lat ;) akurat ma urodziny niedługo ;) p.s. masz świetne fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie się przymierzam do stworzenia takiego albumu, tym bardziej, że na Blogolandzie otrzymałam kupon na darmową fotoksiążkę :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola