Mówiące Książki - nowy sposób na naukę angielskiego dla dzieci! [+ KONKURS]

Nie ma chyba współczesnego rodzica, który nie wiedziałby, jak ważna jest dla dzieci nauka języków obcych - szczególnie języka angielskiego. Nasze pociechy uczą się go od pierwszych lat szkoły podstawowej, a niektóre już w przedszkolu. Nowość na rynku: CHILDREN ENGLISH - MÓWIĄCE KSIĄŻKI pomoże przyswajać język już od trzeciego roku życia, a nauka z tym zestawem będzie wspaniałą zabawą!


CHILDREN ENGLISH - MÓWIĄCE KSIĄŻKI to zestaw składający się z trzech książek (37 lekcji) oraz specjalnego inteligentnego długopisu, który wymawia słówka i zwroty, śpiewa i gra piosenki, umożliwia nagrywanie i odtwarzanie głosu oraz granie w interaktywne gry. Jak to możliwe? Wystarczy dotykać długopisem poszczególnych miejsc w książkach: od tekstu, poprzez obrazki aż po ikonki z nutkami czy symbolem gry. "Magiczny" długopis odczyta i wypowie wszystko!


Zestaw CHILDREN ENGLISH to nie tylko język angielski! Książki dają nam możliwość poznawania aż 5 języków: polskiego (dla najmłodszych dzieci to też fajny sposób na rozwijanie mowy!), angielskiego, niemieckiego i rumuńskiego. Język, w którym mówi długopis, wybieramy klikając na odpowiednią flagę u góry strony.


Trzy książki to aż 37 lekcji, dzięki którym dziecko pozna podstawy języka: od alfabetu, poprzez słówka dotyczące takich dziedzin jak jedzenie, kolory, pojazdy, dom, szkoła i inne aż po krótkie zwroty i pytania z życia codziennego.

Inteligenty długopis zainteresuje każde dziecko! U nas książki są wręcz obiektem "walk" o to, które dziecko ma je "czytać" za pomocą długopisu. Lektor wymawia słówka i zwroty z akcentem właściwym dla każdego języka, a funkcja porównywania wymowy umożliwia nauczenie się właściwej wymowy. Starsze dzieci mogą także nauczyć się pisowni, czytając podpisy w książeczkach.

Muzyka i piosenki zawarte w książkach są wesołe i miłe dla ucha. Maluch z przyjemnością ich posłucha i z czasem zacznie powtarzać, utrwalając sobie język. 
Dużym atutem książek są interaktywne gry, które urozmaicają naukę i pozwalają sprawdzić poznane wiadomości. Książki zamiast smartfona czy tableta? Z CHILDREN ENGLISH to możliwe! Julka i Szymon uwielbiają tę funkcję!

Podobnie "furorę" robi nagrywanie i odsłuchiwanie nagranego dźwięku. Głos płynący z długopisu jest naprawdę wyraźny, a regulacja głośności (przycisk z boku długopisu jak również ikonka w książce) umożliwia dopasowanie jej do własnych preferencji.


Książki są kolorowe i wykonane z dobrej jakości papieru. 
Długopis (przypominający Evę z bajki "Wall-e" - spostrzeżenie Szymka :)) posiada ładowarkę i wbudowany akumulator litowy. Po pełnym naładowaniu wytrzymuje naprawdę długo (używamy książek od kilku tygodni, a ładowaliśmy go dopiero jeden raz). Do zestawu dołączony jest także stojaczek na długopis oraz bardzo przejrzysta instrukcja obsługi.
Całość zapakowana jest w kartonowe pudełko.


Wróżę CHILDREN ENGLISH duży sukces! U nas MÓWIĄCE KSIĄŻKI już go odniosły!

Prezentację CHILDREN ENGLISH - MÓWIĄCYCH KSIĄŻEK możecie zobaczyć na Youtube: Mówiące Książki WOO.

Ujrzyjcie też na oficjalną stronę CHILDREN ENGLISH: mowiaceksiazki.pl


TERAZ MOŻECIE ZDOBYĆ ZESTAW CHILDREN ENGLISH DLA SWOJEGO DZIECKA!

WYNIKI KONKURSU:

LAUREATKĘ wybierał sponsor konkursu!

"Wszystkie prace są cudowne! Widać, że i dzieci, i rodzice bardzo się zaangażowali i włożyli w wypełnienie zadania wiele wysiłku.

Wybór jest bardzo trudny, myślę jednak, że za kreatywne podejście i staranne wykonanie należy nagrodzić zdjęcie nadesłane przez panią Beatę Sałamacha."

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe prace!
Poproszę adres na maila: wokoldzieciblog@gmail.com
Czekam do 26.05. do końca dnia!


REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest blog wokoldzieci.pl.

Nagroda w konkursie:
1 zestaw CHILDREN ENGLISH składający się z 3 mówiących książek i inteligentnego długopisu o wartości ok. 250 zł.

2. Zadaniem uczestników jest zamieszczenie pod plakatem konkursowym na Facebooku pracy wykonanej przez dziecko(lub z małą pomocą rodziców) przedstawiającej, jak dziecko wyobraża sobie MÓWIĄCĄ KSIĄŻKĘ.

Dodatkowo można:
- polubić Wokół Dzieci i Przygody Fenka na Facebooku
- polubić i udostępnić plakat konkursowy
- zaprosić znajomych
3. Każdy uczestnik może zamieścić jedno zdjęcie lub kolaż obrazujący temat konkursu.

4. Zdjęcia nie mogą brać udziału w innych konkursach.

5. Uczestnik przesyłając zdjęcie oświadcza, że ma do niego prawa autorskie.

6. Konkurs trwa w dniach: 12.05. - 22.05.2016 włącznie, a wyniki zostaną ogłoszone w tym poście do 3 dni od zakończenia konkursu i udostępnione na Facebooku.

7. Laureata wybiera autorka bloga wokoldzieci.pl. Wybór jest subiektywny. Pod uwagę będzie brana kreatywność, oryginalność i walory estetyczne.

8. Na dane laureata czekamy 3 dni od ogłoszenia wyników. Należy je przesłać na adres: wokoldzieciblog@gmail.com lub we wiadomości prywatnej na Facebooku.

9. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

10. Wysyłka nagród po stronie partnera konkursu - tylko na terenie Polski.

11. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu.

POWODZENIA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola