Dzień Dziecka może być codziennie! [+ ubranka z Lidla]

Za nami cudowny weekend - pełen słońca, radości i pozytywnych wrażeń. Uwielbiamy z tatą ten czas spędzany tylko z wami! Wycieczki, spacery, wspólne poznawanie świata. Wasze uśmiechy, pełne radości okrzyki, setki pytań, roziskrzone oczka - to wszystko sprawia, że chce nam się przemierzać z wami kilometry czy to pieszo czy samochodem i pokazywać wam świat!


Każde wyjście na podwórko was czegoś uczy. Każda wycieczka czy spacer, podczas których możecie poznawać przyrodę, dziejące się wokół nas zjawiska, dotykać, patrzeć, smakować jest dla was elementem tego cudownego procesu poznawania świata. A my z tatą uwielbiamy was w tym waszym niezwykły entuzjazmie obserwować i podsuwać wam kolejne nowe możliwości. To dlatego tak lubimy wychodzić i wyjeżdżać z domu: aby widzieć wasz zachwyt nowymi miejscami, wasze szczęście na widok słonia widywanego do tej pory tylko w książkach czy dumę z prowadzenia wielkiego psa na smyczy (tak jak ty Julciu prowadziłaś Gorana, psa cioci i wujka).

Dzieciństwo to jest ten wyjątkowy czas, kiedy możecie cieszyć się beztroską każdego dnia, łapać każdą chwilę, chłonąć życie wszystkimi zmysłami. Chciałabym, żebyście zapamiętali to na całe życie! Bieganie boso po trawie, zrywanie polnych kwiatów, zabawę w piasku i błocie, spotkania oko w oko z żurawiami, sarnami i żabami, kąpanie się w jeziorze, obserwowanie ryb w strumieniu, siedzenie u taty na barana, jedzenie szczawiu prosto z łąki... Zapamiętajcie to uczucie bycia panami świata! Takimi, jakimi mogą być tylko dzieci! I potrafcie je w sobie odnaleźć za kilkanaście lat, gdy będziecie już dorośli i całkiem prawdopodobne, że sami zostaniecie rodzicami, tak jak dzisiaj my robimy to dzięki wam!

Wy uczycie się od nas, a my uczymy się od was. Będąc rodzicami, na zawsze pozostajemy dziećmi. Dzięki waszemu optymizmowi, uporowi, niczym niezmąconej radości z małych rzeczy też to w sobie wciąż na nowo odkrywamy! 
DZIĘKUJEMY WAM ZA TO JULCIU I SZYMKU!

Dnia Dziecka jeszcze kilka dni, ale przecież wy codziennie macie swoje święto! 
Staramy się z tatą z całych sił, aby tak właśnie było! Mam nadzieję, że nam się to udaje!


Mama i Tata













Spodobały wam się ubranka Julki i Szymka?

Julka:
sukienka, sandałki - LIDL
Szymek:
t-shirt, szorty - LIDL


Nowa kolekcja dziecięca marek Lupillu i Peperts już od dzisiaj 23 maja dostępna w sklepach LIDL!


4 komentarze:

 1. Piękny wpis i śliczne ubranka :) Lubię ubranka z Lidla, bo są niedrogie, ale doskonałe jakościowo :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny wpis, a te naturalne, pełne radości zdjęcia są jego idealnym dopełnieniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aleksandra Greszczeszyn24 maja 2016 08:16

  Dziękuję Kasiu! Właśnie takie zdjęcia uwielbiam - jak najmniej pozowane i w naszych pięknych okolicach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aleksandra Greszczeszyn24 maja 2016 08:17

  Dzięki Monia! Popieram - nadruki się nie spierają, ubranka się nie mechacą i nie rozciągają, nawet po praniu w pralce.

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola