Wiosna z zabawkami WADER.

Polskiej marki WADER chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Często pisze się o nich, iż są to najmocniejsze zabawki pod słońcem i ja się z tym w zupełności zgadzam! Mamy kilkanaście zabawek od Wadera, a przynajmniej kilka z nich zostało przez moje dzieci "odziedziczonych" po kuzynostwie i dalej są w doskonałym stanie! Ostatnio zagościły u nas dwie zabawki marki Wader idealne na wiosnę - zobaczcie sami!


GIGANT TRAKTOR - SPYCHACZ. FARMER.

To zabawka, którą pokocha każdy mały chłopiec, a ten, który uwielbia traktory od maleńkości tak jak Szymon, pokocha ją szczególnie!

Traktor jest naprawdę wielki, bo ma wymiary 60 cm x 36 cm x 32 cm i wytrzymuje do 100 kg nacisku! Pojazd jest masywny, wykonany z solidnego, grubego plastiku, także nie ma obawy, że coś połamie się przy intensywnej eksploatacji w piasku czy nawet w błocie!

Kolorystyka i dizajn traktora sprawiają, że przypomina on prawdziwy - zielona "buda" i "łycha", srebrne błotniki i elementy spychacza oraz duże czarno- czerwone koła. 

Dzięki specjalnym uchwytom maluch może przestawiać - podnosić i opuszczać spychacz, dzięki czemu można nabierać nim piasku czy przesuwać go niczym prawdziwym spychaczem!
Duża wytrzymałość pozwala spokojnie usiąść na dachu i z tej pozycji kierować "łychą", a nawet jechać na traktorze, odpychając się nogami!
Równie fajna jest zabawa w piaskownicy, gdzie Traktor Gigant pomaga budować zamki z piasku albo wyrównywać teren.

Szymek sprawdził już wszystkie te możliwości i każda mu się podoba! Traktor Gigant stał się naszym stałym towarzyszem podczas podwórkowych, wiosennych zabaw!KUCHNIA Z AKCESORIAMI 31 ELEMENTÓW.

Kuchnia bardzo nas zaskoczyła! Tak, bo spodziewaliśmy się raczej takiego powszechnie spotykanego modelu nadającego się bardziej do zabawy w domu niż na zewnątrz. Tymczasem zamiast masy elementów do samodzielnego konstruowania, w kartonie znaleźliśmy ... wielkie wiadro do piasku ze specjalną nakładką i duży zestaw akcesoriów! Wystarczy nałożyć  element z "palnikami" i wieszaczkiem na łyżki na wiaderko i kuchnia gotowa! A jeśli chce się ją zabrać na podwórko, łapiemy za uchwyt i niesiemy jak zwykłe wiaderko, tyle że większe. Niesamowicie sprytne i praktyczne rozwiązanie!

Kuchnia ma piękne, żywe kolory i jest wykonana z typowego dla Wadera bardzo mocnego plastiku. Jednocześnie wszystkie akcesoria do niej dołączone (zestaw łyżek, noży, widelców, talerzyki, miseczki, patelnia i garnek z przykrywkami oraz 4 duże łyżki w różnych wariantach) są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można je myć w zmywarce i używać w mikrofalówce. Można zatem równie dobrze gotować na niej zupy z piasku i trawy, jak i bawić się na pikniku prawdziwym jedzeniem (moje dzieci najpierw przyrządziły w domu potrawę z chrupek i paluszków słonych ;)).TRAKTOR GIGANT do kupienia w sklepie Wadera w cenie 94 zł lub w wersji letniej w specjalnej promocji za 74,99 zł. Można dokupić do niego również przyczepę.
Cena KUCHNI to 56,90 zł.

Szukajcie zabawek na stronie:  www.wadertoys.eu oraz www.wader-zabawki.pl.

1 komentarz:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola