Świętuj z nami 10. urodziny Taniej Książki!

Księgarnia internetowa Tania Książka - www.taniaksiazka.pl - obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji przygotowała moc atrakcji dla klientów: gratisy i super promocje na książki, zabawki, gry i nie tylko. Ja już skorzystałam - wy też nie możecie tego przegapić!Na taniaksiazka.pl kupicie tysiące książek dla dorosłych i dzieci - począwszy od beletrystyki, przez poradniki, książki popularno - naukowe, aż po kolorowanki i książeczki kreatywne. Jednak Tania Książka to nie tylko literatura! Księgarnia internetowa zaskakuje wszechstronnością oferując artykuły papiernicze, zabawki, gry, kubki, koszulki i wiele innych.

23 kwietnia Tania Książka obchodziła 10 urodziny. Z tej okazji oraz z okazji przypadającego również na ten dzień Światowego Dnia Książki księgarnia przygotowała wyjątkowe atrakcje dla klientów!

Pod linkiem: Świętuj z nami 10 urodziny! znajdziecie szczegóły, a ja zdradzę wam tylko, że pomiędzy 23 a 28.04. będziecie mogli kupić 20 000 bestsellerów o 35 % taniej,  aż 10 000 produktów w cenie do 10 zł i rozdanych zostanie 15 000 gratisów (m.in. świetne kubki i torby dla książkomaniaków:)). Prawda, że te liczby brzmią bardzo zachęcająco?

Ja już czekam na moje zamówienie, do którego w prezencie wybrałam sobie taki oto genialny kubek:


Wy też możecie taki otrzymać :).

Pewnie jesteście ciekawi, co zamówiłam :). Zdradzę zatem kilka rzeczy:

1. Wymarzona przez dzieci i przeze mnie książka Mizielińskich "Pod ziemią, pod wodą" w super cenie 42,19 zł (cena rynkowa to ponad 60 zł).


2. Świetny worek na obuwie z postaciami z Littlest Pet Shop dla Julki za 13,30 zł (cena rynkowa ok. 18 zł).


3. 18 kolorów zmywalnych flamastrów dla dwójki moich małych, domowych artystów za 7,25 zł (cena rynkowa ponad 10 zł).

A to tylko 3 z 20 produktów, które umieściłam w swoim koszyku! 
Szybciutko udajcie się na zakupy i skorzystajcie z promocji tak jak ja!

www.taniaksiazka.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola