Komiks na weekend - 'My Little Pony. Przyjaźń to magia'.

Lubicie komiksy? Mnie do niedawna kojarzyły się tylko ze Spidermanem, Supermanem i innymi superbohaterami. Dzięki wydawnictwu Egmont przekonałam się, że komiksy mogą mieć też inną formę i doskonale nadawać się dla kilkuletnich dziewczynek.Taka jest seria "My Little Pony. Przyjaźń to magia".


Komiksy z serii "My Little Pony. Przyjaźń to magia" to komiksowe wydanie przygód słynnych kucyków, które mają wierną rzeszę fanek wśród kilkuletnich dziewczynek. Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Każdy tom to niemal 100 stron kolorowych ilustracji i zabawnych historyjek z udziałem koników. Pozycja obowiązkowa dla małych fanek tych słodkich, bajkowych stworzonek!
Julka jako zagorzała fanka kucyków, po komiks sięga bardzo chętnie i często. Ta wyjątkowa forma literacka przemawia do kilkulatki niewielką ilością tekstu, który łatwo się czyta samemu i dużą ilością barwnych, często humorystycznych ilustracji. Krótko mówiąc komiks = świetna propozycja dla dzieci rozpoczynających przygodę z samodzielnym czytaniem!

Całą serię komiksów "My Little Pony. Przyjaźń to magia" oraz o wiele więcej komiksów znajdziecie na stronie: sklep.egmont.pl.

A wasze pociechy lubią komiksy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola