Powroty

Wracam do was po dosyć długiej nieobecności. Ta nieobecność była jednak wypełniona po brzegi. Moje "rozstanie" na pewien czas z blogiem niemal pokryło się w czasie z powrotem do domu Grześka. Ten powrót dał mi nową siłę. Teraz z tą siłą wracam do Was!


JAK TO BYŁO, KIEDY MNIE TUTAJ NIE BYŁO...

Prawie dwa lata rozstań i powrotów. To już za nami. Pamiętacie na pewno nasze emigracyjne perypetie, moje wpisy o tęsknocie i weekendach spędzanych razem, o tym, że można dać radę! I daliśmy. Ale trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć STOP. I to też jest moja sprawdzona prawda, którą chcę przekazać wszystkim w podobnej sytuacji. To też trzeba umieć! Powiedzieć: DOŚĆ. NIC ZA WSZELKĄ CENĘ. Plany był inne, ale plany swoje, a życie swoje. Przyszedł taki moment w naszym życiu, kiedy potrzeba bycia blisko była silniejsza i ważniejsza niż cokolwiek innego. I tak od miesiąca jesteśmy z powrotem we czworo. I przekonuję się, jakim akumulatorem jest obecność ukochanych osób. Z tą nową siłą wracam na bloga! 

Na blogu nic się nie działo od 2 tygodni. A to za sprawą awarii laptopa, o której to i perypetiach z nią związanych, pisałam na Facebooku. Jednak już wcześniej pisałam mniej... Miałam wiele chwil, w których czułam się wypalona... I jak się okazało, kolejny raz przekonałam się, że nic nie dzieje się bez przyczyny! Dwa tygodnie przymusowego "urlopu" od bloga zaowocowało po 1. odpoczynkiem od wirtualnego świata, który był mi potrzebny, po 2. głową pełną pomysłów na nowe wpisy i na zmiany na blogu i po 3. TĘSKNOTĄ za pisaniem i za Wami Moje Drogie! Wniosek jest prosty: chcę rozwijać to miejsce! Chcę, by na blogu było ciekawiej i by działo się więcej. Marzy mi się też, by większa była Wasza aktywność...

BLOGOWE PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS:

1. 3-4 posty tygodniowo.
2. Więcej wpisów z poradami i życiowymi tematami.
3. Więcej pokazywania ciekawych produktów i to nie tylko dla dzieci (w planach np. wpis o moich ulubionych kosmetykach za grosik).
4. Konkursy dla was - bez zmian - czyli tyle, ile się da ;).
5 Zmiana szaty graficznej bloga i przejście na własną domenę.

Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące bloga, tematyki czy nawet układu, piszcie śmiało czy to na priv na Facebooku czy na maila: wokoldzieciblog@gmail.com. 

WASZE ZDANIE JEST DLA MNIE BARDZO CENNE!

To tyle o powrotach. Myślę, że byłam wam winna ten tekst po tak długim milczeniu i liczę na to, że nadal jesteście ze mną (o co ładnie się uśmiecham :)).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola