Pluszowe plasterki [+ KONKURS!].

Dzieci są w ciągłym ruchu - biegają, skaczą, dotykają i otwierają to, co nie zawsze jest dla nich bezpieczne. Dlatego zdarte kolana i łokcie, rozcięte paluszki i inne drobne urazy to norma, kiedy jest się rodzicem. Nikt z nas tego nie lubi i chcemy wtedy jak najszybciej uśmierzyć ból i uspokoić maluszka: dmuchamy, tulimy, całujemy, a teraz możemy też zamiast zwykłego plastra, nakleić PLUSZOWY PLASTEREK! Poznajcie TROSTISIE!Trostisie to pluszowe plasterki w kształcie uroczych maskotek (są także świecące w nocy) i znanych dzieciom postaci z gry Angry Birds. Można je naklejać na rany - przyklejając wcześniej dołączone do opakowania plasterki ochronne z opatrunkiem - albo przyklejać, żeby po prostu rozweselić i pocieszyć dziecko w trudnej sytuacji np. podczas wizyty u lekarza. 

Na stronie mavero.pl -wyłącznego dystrybutora tych szwedzkich plasterków w Polsce - czytamy:

"Pluszowe plastry to jedyne miękkie i troskliwe plastry na świecie. Dzięki swojej delikatnej materiałowej warstwie wierzchniej szybko staną się bliskimi przyjaciółmi Waszych pociech i każdą bolesną przygodę zamienią w zabawę."


Każde opakowanie zawiera 6 różnych Trostisi oraz 6 plasterków ochronnych z opatrunkiem. Opakowanie jest niewielkie i bardzo poręczne. Zawartość paczuszki z plasterkami Angry Birs widzicie poniżej.Jako mama uważam, że pluszowe plasterki to naprawdę świetny pomysł! Niejednokrotnie malutkie skaleczenie wywoływało płacz i duży stres u Julii i Szymka, a mały, pluszowy plasterek na pewno pomógłby je złagodzić. To coś podobnego jak naklejka "zielny Pacjent" podarowana przez lekarza - u większości dzieci powoduje uśmiech na buzi, nawet jeśli wizyta była trudnym doświadczeniem. Trostisie ociągną uwagę od przykrego zdarzenia, a jeśli naprawdę potrzebny jest plasterek na ranę sprawią, że jego naklejenie nie będzie tak dużym stresem dla malucha. Są naprawdę mięciutkie i puszyste jak przytulanki! Serca Julki i Szymka podbiły od razu!

Więcej o plasterkach przeczytacie na stronie dystrybutora: http://mavero.pl/pluszowe-plastry

Wraz z mavero.pl mamy dla Was KONKURS!
Możecie wygrać jedno z 5 opakowań pluszowych plasterków!

ZADANIE KONKURSOWE:

Przyjrzyj się Pluszowym Plasterkom (grafika poniżej, wszystkie dostępne wzory) i napisz krótko, który mógłby najbardziej spodobać się twojemu dziecku i dlaczego?

*Możesz wybrać tylko serię lub konkretną postać z plasterków!

**Odpowiedź możesz zamieścić na blogu lub na Facebooku. Wszystkie będą brane pod uwagę.

WYNIKI KONKURSU.

Po opakowaniu plasterków otrzymują:


Kamila Łabutka
Natalia Sobolewska
Aleksandra
(odpowiedzi zamieszczone na blogu)
Barbara Wróbel
Paweł Julia Turczyńscy
(odpowiedzi zamieszczone na Fb)

Aktualizacja wyników:

Natalia nie zgłosiła się w regulaminowym czasie, a więc nową laureatką zostaje Magda Chabierska.

Czekam na zgłoszenie o 11.04.

Czekam na Wasze adresy do 5 dni na adres: wokoldzieciblog@gmail.com.

Jeśli któryś z laureatów się nie zgłosi, wybiorę nową osobę. Plasterki będą wysyłane losowo.

[grafika: mavero.pl]

Możesz też polubić i udostępnić plakat, a także facebookowy profil mojego bloga KLIK i sponsora: Mavero KLIK oraz zaprosić znajomych. Nie są to punkty obowiązkowe, ale będzie nam bardzo miło, jeśli to zrobisz :).


* Czekają na Was trzy opakowania Angry Birds oraz dwa Trostisie Świecące w Ciemności. Każdy laureat otrzyma jeden zestaw, a rodzaj nagrody będzie przyznawany losowo.

REGULAMIN:
1. Udział w konkursie można wziąć tylko raz.
2. Konkurs trwa w dniach 19 - 29.03.2016 r. (włącznie).
3. Wyniki ukażą się do 1.04.2016 roku w tym wpisie oraz na Facebooku.
4. Na kontakt od laureatów (maila na adres: wokoldzieciblog@gmail.com) czekamy 5 dni. Po tym czasie wybieramy nową osobę.
5. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu.
6. Uczestnik musi być osobą pełnoletnią.
7. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
8. Udział w konkursie i spełnienie jego warunków jest dobrowolne.MIŁEJ ZABAWY!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola