Nigdy nie jest za wcześnie, by go poznać - 'Mały Książę dla najmłodszych'.

Kochamy "Małego Księcia"! O tym już chyba wiecie z moich poprzednich wpisów - tego przedstawiającego książkę z wyjątkowymi ilustracjami i tego, w którym pokazywałam wam notatnik i kalendarz. Dzisiaj kolejna odsłona "księciomanii", a mianowicie "Mały Książę dla najmłodszych". Pięknie wydana książeczka z kartonowymi stronami idealna dla małych rączek! 


To wydanie "Małego Księcia", które ukazało się nakładem Znak emotikon dedykowane jest specjalnie najmłodszym czytelnikom. Historia "kosmicznego" chłopca została przedstawiona na 12 kartonowych stronach i opatrzona kolorowymi ilustracjami autora. Oglądanie i czytanie tej książki to podróż, którą z przyjemnością odbędziecie razem z dzieckiem! Przygotujcie się też na wiele pytań, bo Mały Książę prowokuje do nich zawsze, a kilkulatki są przecież w nich mistrzami!

Bardzo podoba mi się szata graficzna i forma tej książeczki. Oprócz sztywnych stron i kolorowych obrazków, ma bardzo poręczny format i zaokrąglone rogi (bezpieczna nawet dla maluszków!). Fragmenty tekstu są wybrane tak, aby dotykać najważniejszych motywów, lecz nie unikniemy wyjaśnień i dopowiadania historii (jak już napisałam wcześniej), jednak to zaleta, bo taką postać jak Mały KsiĄżę powinniśmy poznawać RAZEM Z DZIECKIEM!

Ta książeczka to dowód na to, Że na poznanie Małego Księcia nigdy nie jest za wcześnie!

Szymkowi jak widać nowe wydanie "Małego Księcia" spodobało się na tyle, że postanowił poczytać Misiowi Zdzisiowi :)


Więcej o książce przeczytacie na stronie wydawnictwa: KLIK KLIKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola