Nauka angielskiego to bułka z masłem! Fiszki SCHOOL, Wydawnictwo Edgard.


Język angielski - ważna sprawa! Jako rodzica cieszy mnie niezmiernie fakt, iż obecnie języka angielskiego uczą się już dzieci w przedszkolu i kładzie się na to coraz większy nacisk. Staram się wyrobić w dzieciach przekonanie, że to jest już teraz i będzie im później bardzo potrzebne! Z zainteresowaniem śledzę pojawiające się na rynku językowe pomoce dydaktyczne. Dziś kilka słów o Fiszkach SCHOOL od wydawnictwa Edgard.  Fiszki SCHOOL "I like strawberries" to 300 słówek i zwrotów umieszczonych na fiszkach. Kolorowe podziałki i sprytne pudełko ułatwiają posegregowanie ich na te, które już są znane i te, których się jeszcze nie umie, a program do pobrania na komputer uzupełni wiedzę ucznia.


Fiszki SCHOOl "Do you enjoy watching action films?" stanowią drugą część fiszek "I like strawberries" i uzupełniają wiedzę o kolejne 300 słówek i zwrotów. Do każdego zestawu dołączona jest książeczka dla ucznia oraz kod, dzięki któremu można pobrać aplikację uzupełniającą wiadomości.


Fiszki SCHOOL umieszczone są w bardzo poręcznych kartonowych pudełkach, a same karty wykonane są z wytrzymałych tekturek. Każda fiszka to kolorowa, często humorystyczna ilustracja oraz słówko/zwrot w języku angielskim oraz polskim. Sprytne podstawki pozwalają przejrzyście poukładać i posegregować fiszki, by z jeszcze większą łatwością z  nich korzystać.


Fiszki SCHOOL przeznaczone są dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej (pozwalają przygotować się do testu szóstoklasisty), ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystały z nich młodsze dzieci. Można wybierać słownictwo, które akurat dziecko przerabia na lekcjach, a jeśli dobrze sobie radzi, wzbogacać jego wiedzę o kolejne, nowe słówka i zwroty. Fiszki doskonale pozwalają zarówno poznawać nowe, jak i utrwalać już poznane angielskie słowa.
Julka - uczennica klasy drugiej - zna już wiele z zawartych na fiszkach słówek i chętnie z nich korzysta.

Więcej o Fiszkach SCHOOL przeczytacie TUTAJ i TUTAJ


[Grafiki ze strony wydawnictwa Edgard:http://www.jezykiobce.pl/]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola