Naucz dziecko, jak być bezpiecznym na drodze!

Zbliża się wiosna, czas, kiedy wsiądziemy na rowery, chwycimy za rolki, będziemy więcej spacerować, a to doskonały czas, by zapoznać najmłodszych z zasadami bezpieczeństwa na drodze. Interaktywna książka "Bezpiecznie na drodze" wydana nakładem wydawnictwa Debit to doskonała pomoc w zaznajomieniu dzieci z zasadami ruchu drogowego. Typowy przykład nauki poprzez zabawę, którą dzieci uwielbiają!


"Bezpieczni na drodze" to edukacyjna, interaktywna książeczka, która w przystępny i zabawny sposób podejmuje temat zasad ruchu drogowego.Dziecko dowie się z niej, ja poruszać się po chodniku i po ulicy, jak się zachować na przystanku, jak bezpiecznie korzystać z roweru i jak postępować względem innych uczestników ruchu drogowego. 
Książka jest bajecznie kolorowa i opatrzona wieloma zabawnymi ilustracjami,a oprócz tekstu mali czytelnicy znajdą tutaj ciekawe zadania do wykonania. Przy okazji maluch rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia czy umiejętność rozróżniania kolorów.
Szymek jest nią zafascynowany i często po nią sięga. Szuka rozwiązań zawartych na jej kartach zadań, opisuje obrazki i wykorzystuje zdobytą wiedzę podczas spacerów czy wizyt w mieście. Starsza o cztery lata Julka także interesuje się książeczką, a zdobyte dzięki niej wiadomości przydają się jej też w szkole. Bardzo ciekawa propozycja dla dzieci od około 4 do nawet 10 lat (kiedy to zdaje się egzamin na kartę rowerową). POLECAMY!


Książeczkę kupicie na stronie wydawnictwa Debit:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola