Kolorowanka dla dorosłych? Jestem na TAK!

Kiedy byłam mała, uwielbiałam kolorować. Zatracałam się w tym bez pamięci i zapominałam o bożym świecie! Potem, cóż, dorosłam i kolorowanie przestało mi "wypadać"... Z zachłannością wykorzystywałam chwile, kiedy mogłam pokolorować z córką albo synkiem. Jakież było moje zaskoczenie i radość, kiedy na rynek trafiły kolorowanki dla dorosłych! Niedawno w moje ręce trafiła pierwsza taka kolorowanka: "Fantastyczne konstrukcje" z serii Artystycznej  od wydawnictwa Egmont.


Kolorowanka dla dorosłych marzyła mi się, odkąd tylko pojawiły się one w sprzedaży. Na ich widok świeciły mi się oczy, a ręce same rwały się do kredek! Wreszcie będę mogła "legalnie" dać upust swojemu zamiłowaniu do kolorowania, mimo, że jestem dorosła :)! 

Kolorowanka "Fantastyczne konstrukcje" wydana nakładem wydawnictwa Egmont jest moją pierwszą (na pewno nie ostatnią!) taką książką. Przyjemność sprawia już samo oglądanie jej i podziwianie bardzo szczegółowych ilustracji przedstawiających rzeczywiste (np. znany chyba wszystkim krzywy dom w Sopocie) i całkiem wymyślone budowle. A gdy sięgam po kredki, przenoszę się w inny świat! Początkowo rozmiary obrazków i ilość detali zdają się nieco szokować, ale w miarę kolorowania, okazuje się, że jest właśnie idealnie! Pokolorowanie każdej budowli, wymaga czasu, ale ten czas naprawdę przynosi ukojenie nerwów i relaks! Sprawdziłam - WARTO!Jak widać kolorowanka dla dorosłych, niekoniecznie musi interesować nie tylko dorosłych! Szymon co prawda na kolorowanie tak szczegółowych obrazków jest jeszcze za mały, ale lubi oglądać budynki na obrazkach, natomiast dla starszych dzieci, taka kolorowanka jest świetnym sposobem na ćwiczenie dokładności i wyciszenie, szczególnie bardzo energicznych dzieciaczków.


Ilustracje do książki wykonał Steve McDonald, a pole do popisu dla wyobraźni macie aż na 60 stronach. Więcej o książce przeczytacie na stronie wydawnictwa (co ważne: cena w tym przypadku nie powala, jak w przypadku niektórych kolorowanek dla dorosłych!)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola