Jak zbudować motocykl? Z tą książką wie to nawet dziecko!

Jak zbudować motocykl? Dla laika odpowiedź na to pytanie wydaje się być bardzo skomplikowana! A jednak Martin Sodomka w książce dla dzieci pod tym właśnie tytułem - "Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka" udowadnia, że nawet dziecko może się tego dowiedzieć!


Macie w domu małych fanów techniki lub motoryzacji? Tak? W takim razie musicie mieć tę książkę! Dzięki czterem sympatycznym szczurom, mali czytelnicy poznają tutaj tajniki budowy motocykla i to w szczegółach! 
Barwna historyjka szczurzych przyjaciół, którzy podejmują się skonstruowania motocykla, staje się dla autora - Martina Sodomki -tłem do tego, aby krok po kroku, schemat po schemacie pokazać młodym czytelnikom budowę tegoż pojazdu. Silnik, skrzynia biegów, amortyzatory, hamulce - znajdziecie tu każdy element motocykla dokładnie rozrysowany i opisany. Nie lada gratka dla każdego kilkuletniego wielbiciela jednośladów lub miłośnika techniki! A ręczę, że i ci całkiem już duzi z zainteresowaniem będą oglądać i czytać tę książkę! Coś dla tatusiów i ich synków!
Do książki dołączony jest motocykl do samodzielnego skonstruowania. Drewniane elementy należy wycisnąć z deseczek i połączyć według wzoru. Ja przyznam, że dla mnie ta sztuka okazała się zbyt trudna, ale panowie wraz z synkami z pewnością bez problemu sobie z tym poradzą!
"Jak zbudować motocykl?" to fantastyczny pomysł na prezent wielkanocny, jeżeli u was się takowe robi, bądź z innej okazji dla dziecka (właściwie przecież niekoniecznie chłopca, bo są i dziewczynki interesujące się taką tematyką).

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Więcej przeczytacie o niej tutaj: KLIK KLIK. A w przygotowaniu "Jak zbudować samolot?" i "Jak zbudować samochód?".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola