Zakupy spożywcze przez Internet? Mój pierwszy raz z frisco.pl.

Kto z nas przynajmniej raz nie kupował czegoś przez Internet? Myślę, że niewiele jest takich osób. Sklepy internetowe rosną w siłę i bardzo dobrze, bo to świetna alternatywa dla tradycyjnych zakupów! Kupowanie przez Internet to wygoda, duży wybór, różnorodność i konkurencyjne warunki. Ja przyznam, że dosyć długo byłam odporna na internetowy shopping, ale kiedy się już przełamałam okazało się, że mieszkającej na wsi mamie może to bardzo ułatwić życie! Kilka dni temu po raz pierwszy zrobiłam przez Internet zakupy spożywcze - na frisco.pl - oto moje wrażenia!


Zakupy spożywcze przez Internet? Jakoś nigdy się nie odważyłam! Właściwie nawet nie wiem, dlaczego. O ile kupowanie ciuchów czy chemii w internetowych sklepach przyszło mi z łatwością, o tyle do spożywki jakoś nie mogłam się przekonać. Zakupy na frisco.pl to był mój pierwszy raz! I muszę przyznać, że chętnie to powtórzę ;). 

Frisco.pl to internetowy supermarket, w którym można zrobić zakupy jak w tradycyjnym sklepie tego typu - począwszy od świeżego pieczywa, przez produkty mięsne, nabiał, soki aż po chemię domową i kosmetyki.  Bardzo przejrzysta strona pozwala łatwo znaleźć te produkty, które nas interesują i umieścić je w koszyku.  Dostawa jest darmowa na terenie całej Polski już od 150 zł a poniżej tej kwoty koszt dostawy to 9,90. Koszty dla Warszawy i okolic są inne (o wszystkim można przeczytać w zakładce "dostawa": https://www.frisco.pl/stn,pomoc/page,topic/id,28109672). Ja zrobiłam zakupy właśnie za 150 zł i kurier przywiózł mi je w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia (a zamawiałam w niedzielę).

Produkty były zapakowane w trzy oddzielne kartoniki - przy czym chemia osobno , co się oczywiście bardzo chwali. Ceny są różne - na Facebooku spotkałam się z komentarzami, że są mało konkurencyjne, ale muszę się z tym nie zgodzić. Ceny są różne, ale można znaleźć naprawdę wiele świetnych promocji jak choćby kapsułki do prania Vizir 32 sztuki za 28 zł. Aktualne promocje znajdziecie na stronie głównej sklepu. Dużym plusem jest darmowa dostawa - dla mnie to już oszczędność nawet 20 zł na paliwie. Poza tym nie musiałam zakupów zdejmować z półek, targać do auta a potem jeszcze wnosić do domu i to w towarzystwie dwójki rozbrykanych pociech. Miły pan kurier wniósł mi je do samego korytarza, a potem było bardzo wesołe rozpakowywanie i ... pałaszowanie tego, co wybrali sobie Julka z Szymkiem ;).Co tu dużo mówić - ja jestem zadowolona. Oszczędziłam czas i pieniądze, ale też nerwy ;). Jedyny minus to to, że ze względu na odległość nie mogłam kupić świeżego pieczywa, nabiału i mięsa, ale to akurat jest zrozumiałe i inne postępowanie świadczyłoby raczej o nieodpowiedzialności sklepu. Chętnie wrócę do frisco.pl! Zajrzyjcie i wy!


Podzielcie się koniecznie w komentarzach waszą opinią o zakupach przez Internet, także tych spożywczych! Kupujecie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola