Z Hanią Humorek nie ma nudy! [+ KONKURS z humorkowymi książeczkami!]

Są tacy bohaterowie literatury dziecięcej, którzy są niezawodni na poprawę humoru! Hania Humorek zalicza się do nich nawet z nazwiska!  Bardzo prawdopodobne, że już ją znacie, bo ta rezolutna, odważna, a nawet nieco zwariowana dziewczynka z głową pełną niesamowitych pomysłów jest bohaterką całej serii wydawniczej (wydawnictwo EGMONT), a co więcej przyjaciółką innej przesympatycznej bohaterki - Julki Wróbel. Najnowsza publikacja z Hanią w roli głównej pod wymownym tytułem: " Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw" to esencja humorkowych pomysłów w wersji do samodzielnego rozwiązywania! 


"Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw" to książeczka, która nie pozwoli się nudzić żadnej dziewczynce! (a nie ma właściwie powodów, by nie spodobała się także chłopcom!).  Znajdziecie tu kolorowanki, wykreślanki, krzyżówki, szyfry do złamania, labirynty do pokonania i elementy "pamiętnikowe". Krótko mówiąc - całe mnóstwo świetnej zabawy! 
Julka poznała Hanię dopiero w tej książeczce, ale polubiły się od razu! Sięga po książeczkę w każdej wolnej chwili, a ja jestem z tego zadowolona, bo oprócz dużej dawki humoru i rozrywki Hania pomaga też rozwijać koncentrację, spostrzegawczość, logiczne myślenie i zdolności manualne.

Z przyjemnością sięgniemy po poprzednie i kolejne książeczki o Hani! Książeczki kupicie na stronie wydawnictwa: KLIK KIK a już teraz dzięki Wydawnictwu EGMONT i wy macie szansę zdobyć jedną z trzech książek  "Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw"! 

LAUREACI KONKURSU:

Mama Lenki
Iwona Kusber Mazur
Danuta Miszczak

GRATULUJĘ SERDECZNIE I CZEKAM NA WASZE ADRESY!
(wokoldzieciblog@gmail.com)

REGULAMIN KONKURSU:


1. W komentarzu na bogu lub na Facebooku pod plakatem konkursowym napisz, jakie zadania najbardziej lubi rozwiązywać twoje dziecko - czy są to labirynty, szukanie różnic a może krzyżówki? A może woli po prostu kolorować? Dopisz też imię i wiek dziecka.
2. Możesz polubić nasze profile Facebookowe: Wokół Dzieci oraz Galaktyka Czytelnika (nie jest to warunek konieczny)
3. Możesz polubić i udostępnić plakat konkursowy zamieszczony na Facebooku: TUTAJ. (nie jest to warunek konieczny).
4. Nagrody to 3 książeczki "Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw" ufundowane przez Wydawnictwo EGMONT, a zatem nagrodzimy 3 osoby.
5. Udział w konkursie można wziąć tylko raz.
6. Konkurs trwa w dniach  8-14.02.2016 (włącznie).
7. Wyniki ukażą się do 17.02.2016 roku w tym wpisie oraz na Facebooku.
8. Na kontakt od każdego laureata (maila na adres: wokoldzieciblog@gmail.com) czekamy 5 dni. Po tym czasie wybieramy nową osobę.
9. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu.
10. Uczestnik musi być osobą pełnoletnią.
11. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski na koszt sponsora.
12. Udział w konkursie i spełnienie jego warunków jest dobrowolne.

MIŁEJ ZABAWY!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola