Jak żyć 'Lepiej'? Koniecznie sprawdź, co radzi Gretchen Rubin! [+ KONKURS!]

Co zrobić, żeby żyło się lepiej? Chyba każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Właściwie przecież nieustannie do tego dążymy! Chcemy poprawiać swój styl życia, samopoczucie, zdrowie, wygląd...  Tylko nie zawsze wiemy, jak to osiągnąć. Gretchen Rubin odkrywa przed czytelnikami sekret - chodzi o NAWYKI! Jak je kształtować i wprowadzać w życie, aby służyły naszemu dobru? O tym przede wszystkim jest książka "Lepiej. 21 strategii, by osiągnąć szczęście".


Nawyki kojarzą nam się z czymś pejoratywnym. Od razu na myśl przychodzi nam picie kawy na pusty żołądek, siedzenie do późna przy laptopie, branie pracy do domu czy zasypianie w makijażu. Gretchen Rubin udowadnia jednak, że nawyki mogą być także pozytywne i umiejętnie wypracowane mogą nam dać dużo dobrego. 
Nie odkryjemy Ameryki, jeśli stwierdzimy, że różnimy się od siebie. Te różnice polegają też na naszym podejściu do nawyków i czynnikach, które nas motywują do działania. Autorka opisuje cztery główne typy ludzi patrzą na nich pod tym względem i proponuje 21 strategii mających pomóc osiągnąć szczęście. 
Ja powiem szczerze - to brzmi sensownie! Odnalazłam siebie w opisie osoby ZOBLIGOWANEJ i przyznaję autorce absolutną rację, co do moich trudności ze spełnianiem swoich własnych oczekiwań. Czy sposoby na zwalczenie moich zahamowań proponowane przez autorkę poradnika się sprawdzą? Napiszę wam za jakiś czas!
"Przypomnij sobie, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, i zacznij znów cieszyć się życiem. Autorka pomoże Ci zrobić to prościej i skuteczniej, niż się spodziewasz.

Uwaga! Strategie prezentowane w książce autorka testowała na sobie i przyjaciołach – wszystkim żyje się LEPIEJ!"

Więcej o książce na stronie wydawnictwa: KLIK KLIK


Dzięki Wydawnictwu ZNAK możecie sami sprawdzić skuteczność strategii zaproponowanych przez Gretchen Rubin. Mam dla was 2 egzemplarze tego bezstsellerowego poradnika!

ZADANIE  KONKURSOWE:

Napisz pod banerem konkursowym na Facebooku lub tu na blogu CO CHCIAŁABYŚ/CHCIAŁBYŚ ROBIĆ LEPIEJ? Możesz też napisać, co robisz, aby to osiągnąć.

Wygrywa 1 osoba z komentujących na Facebooku i 1 osoba z komentujących na blogu, których odpowiedzi najbardziej mi się spodobają.REGULAMIN:
 1. Udział w konkursie można wziąć tylko raz.
2. Konkurs trwa w dniach  23.02. - 1.03.2016 (włącznie).
3. Wyniki ukażą się do 4.03.2016 roku w tym wpisie oraz na Facebooku.
4. Na kontakt od laureatów (maila na adres: wokoldzieciblog@gmail.com) czekamy 5 dni. Po tym czasie wybieramy nową osobę.
5. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu.
6. Uczestnik musi być osobą pełnoletnią.
7. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski na koszt sponsora.
8. Udział w konkursie i spełnienie jego warunków jest dobrowolne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola